İnce konuştu "AA bu seçimi belirlemeyecek"

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim güvenliğine ilişkin açıklamalarda bulundu. Yüksek Seçim Kurulunu da uyarmayı ihmal etmedi.

banner311
İnce konuştu "AA bu seçimi belirlemeyecek"

Anadolu ajansı bu seçimi belirlemeyecek. Bu seçimi millet belirleyecek. Ne yaparlarsa yapsınlar, kazanacağız.

Toplumu yanıltacağını referandumunda nasıl 68’den başlayıp düştüğünü biliyoruz. Buna inanmamalarını. Sandıkları asla terk etmeyiniz. Islak imzalı tutakları almadan, sandık başlarından ayrılmayınız. Islak imzalı tutanakları almadan seçim kurullarının önüne gelinim.

Hiç merak etmeyin, milletin hakkını korumak için buradayız. YSK’ya tavsiyede bulunuyoruz sadece. Görevinizi doğru düzgün yapın. Kimsenin kuklası olmayın. Adil bir yarış istiyoruz. Çıkacak sonuçta sakın taşkınlık yapılmamasını istiyorum. Akl-ı selim bir biçimde herkesle sıcak bir sonuç içerisinde sonucu kabullenmemelerini istiyorum. Hiç korkmayın değerli yurttaşlarım. Tedirgin olmayın. En yakın bir mesafede sonuçları izliyor olacağım.

Avukat arkadaşlarım cübbelerini hazır tutsunlar demiştim. Onlar da sandık başlarında olsunlar. Sakın moral bozucu haberlere inanmasınlar. Kasıtlı olarak yapacaklar bunu geçmişte yaptıkları gibi. Sizlere de kolay gelsin diyorum, hepinize çok teşekkür ederim.

Umarım tekrar YSK’nın önüne gelmek zorunda kalmam. Takip ediyoruz, hepsini takip ediyoruz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.