İsmail Kahraman Meclis’ten ayrılmıyor!

TBMM Başkanı İsmail Kahraman yeni dönemde de Meclis'te olacak. Milliyet yazarı Melih Aşık'ın haberine göre Kahraman Meclis ana binasında görkemli bir makam odası yaptırıyor. 

İsmail Kahraman   Meclis’ten  ayrılmıyor!

Kahraman'a bu ayrıcalıktan faydalanan başka Meclis başkanları da ana binaya taşınma hazırlığında. Eski başkanlara makam arabası ve üç personel de tahsis edilecek.

Melih Aşık'ın konuyla ilgili yazısı şöyle:

"Kahraman’ın vedası

TBMM Başkanı İsmail Kahraman veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Kahraman Meclis’ten ayrılıyor diye üzülenler varsa hemen teselli edelim. Ayrılmıyor. Kendisine Meclis’in ana binasında görkemli bir makam odası yaptırıyor. Malumunuz, bu iktidar döneminde eski meclis başkanlarına birer makam odası, makam arabası ve üç personel tahsis edildi. Odaları yeni yapılan Halkla İlişkiler binasındaydı. Şu günlerde tümü ana binaya taşınıyor. Ferruh Bozbeyli, Cahit Karakaş, Mustafa Kalemli, Ömer İzgi, Hüsamettin Cindoruk, Hikmet Çetin, Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve İsmail Kahraman halen hayatta olan eski Meclis başkanları... Bu isimlerden bir ikisi hariç tamamı bedava imkânları istediği gibi kullanıyor!

YORUM EKLE
YORUMLAR
solgun
solgun - 4 yıl Önce

devlet malı...........................................

1 vatandaş
1 vatandaş - 4 yıl Önce

EYYY eski meclis başkanları birileri size bu hakkı kanunen tanımış olabilir ancak 81 milyonun hakkını rızamız dışında yerseniz-kullanırsanız ahirette vatandaş olarak Hakkımı isteyeceğimi bilin.