İstanbul Büyükçekmece'deki gizli ev partisi rezaleti

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde koronavirüs tedbirlerini görmezden gelen gençlerin gizli ev partisi sosyal medyada gündem oldu.

banner311

Koronavirüs salgını ile boğuştuğumuz bu günlerde İstanbul'un Büyükçekmece ilçesindeki gizli ev partisi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. Sosyal izolasyonun sağlanması adına yapılan çağrılar böylece delinmiş oldu.

Türkiye'de her geçen gün koronavirüs tedbirleri arttırılmasına rağmen İstanbul'un Büyükçekmece ilçesindeki gizli ev partisi herkesi şaşkına uğrattı. Görüntüler sosyal medyada büyük bir ses getirirken kullanıcılar bu yaşananları İçişleri Bakanlığı'na şikayet etti.

Magazin dünyasında önemli isimlerden biri olan Erol Köse'nin hesabı üzerinden yapılan paylaşım binlerce retwwet alırken Elif Kirav adlı kullanıcının Instagram hesabından yaptığı canlı yayında ev partisinin görüntüleri de ifşa edilmiş oldu.

Söz konusu görüntülerin akabinde vatandaşlar bu yaşananlara isyan ederken daha öncede İtalya'da buna benzer yaşanan ev partileri akabinde sağlık durumunun ne kadar kötüye gittiği görülmüştü.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 14:02

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.