İstanbul Havalimanı’nda saatlerdir korona testi için sıra bekleyenler isyan etti!

Yurtdışında ikamet ettikleri ülkeye gitmek için koronavirüs testi yaptırmak amacıyla İstanbul Havalimanı'nda saatlerdir sıra bekleyen ancak hala test yaptıramayan vatandaşlar isyan etti.

banner311
İstanbul Havalimanı’nda saatlerdir korona testi için sıra bekleyenler isyan etti!

Yeni normal kapsamında uçuşların yeniden başladığı İstanbul Havalimanı’nda kurulan koronavirüs test merkezi, yolcuları isyan ettirdi.

Yurtdışında ikamet eden ve geri dönüş için koronavirüs testi yaptırmak amacıyla İstanbul Havalimanı’na giden yolcular büyük mağduriyet yaşadı.

İstanbul Havalimanı dış hatlar terminaline kurulan koronavirüs PCR testlerinin yapıldığı merkeze sabahın erken saatlerinde giden yolcular bekledikleri sıranın gelmemesi sonucunda uçuşlarını kaçırdı.

Uzun süre sırada bekleyen ve isyan eden yolcular “Biz burada sırada 20 kişiden fazla insan bekledik. Adamın mesaisi bitti, bıraktı gitti. Bizleri hiç umursamadı. Uçak biletleri yananlar oldu, uçağını kaçıranlar oldu. Türk vatandaşlarına yapılmaması gereken bir muamele yapıldı. Bir sistem kurulmuş ama o sistemi gelişigüzel kurmuşlar. Bu doğru bir uygulama değil” ifadelerini kullandılar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.