İstanbul’da budama katliamı var! Vatandaş İBB’ye soruyor 'ağaç fidan işi kimleri zengin etti'

İstanbul’da hatalı budama ve sürekli fidan alımı Ağaç ve Peyzaj AŞ’yi ve Genel Müdür Ali Sukas’ı gündeme taşıdı.

İstanbul’da budama katliamı var! Vatandaş İBB’ye soruyor 'ağaç fidan işi kimleri zengin etti'

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Berna Sukas’ın eşi olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından Ağaç ve Peyzaj AŞ’nin başına getirilen Ali Sukas sonrası İstanbul’un her yanından hatalı budama, sürekli fidan alımı gibi metotlarla dikkat çekerken “Kaynaklar nereye aktarılıyor” sorusu gündeme gelmeye başladı.

Türk Yardımlaşma Derneği sosyal medya hesabından konuya dikkat çekerek “Ağaçları ölümüne buduyorlar, mevsimli mevsimsiz, budanan yerlere asla reçine sürmüyorlar, ağaçlar haliyle hastalanıyor ve sonra dibinden kesiliyor, bu budama işini yapan kimse sattığı ağaçlardan zengin olmuştur, İstanbul’da budama katliamı var diye bin kez yazdık.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2022, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun YİĞİT
Dursun YİĞİT - 2 ay Önce

SAYIN Başkan Ravza Kavakçı gibi yakın dostlarınıza verdiğiniz Karşılıksız burslar hakkında bir açıklama gereği duymadan siyaset yapmayın. Yıllarca yediğiniz hurmalar günü gelir sizi tırmalar. Sizdeki yüz Tırmalamayı bile inkar edecek kadar. 2023 e az kaldı Berbere Traş olan olan beyefendi gibi saçınız önünüze düştüğünde ak mı karamı anlayacaksınız ve biz Allah ömür verirse konuşacağız. Hemen seçim derhal seçim.

Ne güzel Dünya
Ne güzel Dünya - 2 ay Önce

Ali sukas genel müdür olacağı gündeme düştüğünde CHP kadroları faşist yaftası ile atanmasına engel olmak için uğraşıyordu. O günlerde habererk kampanya başlattı “ Ali Sukas Ülkücüdür” bir kişinin sadece ülkücü olması her işi yapacağı anlamı taşımıyor. Ali sukas örneğinde olduğu gibi ufakçılık, dar ekipçilik, liyakatsizlik ve çapsızlık ülkücü kadroları tasfiye ettiriyor. Habererk yine vicdanlara seslenmiş. “Ali Sukas ülkücüdür ama işini layıkıyla yapamıyor”