İYİ Parti'de liste çatlağı büyüyor mu ?

İYİ Parti kurucularından Yusuf Halaçoğlu'nun liste dışında kalması şaşkınlık yarattı.

İYİ Parti'de liste çatlağı büyüyor mu ?
banner170

İYİ Parti kurucularından Yusuf Halaçoğlu liste dışında kaldı. Sözcü’ye yaptığı açıklamada Halaçoğlu, “Bana bir yer bulamadılar, kırgınım ve tepkiliyim” dedi.

İYİ Parti’nin kuruluşundan itibaren Meral Akşener’in yanında yer alan ve TBMM’deki İYİ Partili 5 Milletvekilinden biri olan Halaçoğlu, bu gelişme üzerine şunları söyledi:

“Ben MHP'den istifa edip İYİ Parti'ye geçtiğim zaman araştırma görevlisi olan eşimi Ankara’dan İzmir'e tayin ettiler. Eşim orada kalınca, iki küçük çocuğuma da ben bakmak zorunda kaldım. Aile bütünlüğümüz bozuldu. Aileyi bir araya getirmek için İzmir ya da Ankara’dan aday gösterilmeyi talep ettim. Parti yönetimi tekrar Kayseri'den aday olmamı isteyince kabul etmedim. İYİ Parti için bu kadar mücadele etmiş bir adama, bir yer bulamadılar. Aday yapılmamama çok tepki var. Milletvekili olmam önemli değil ama yapılan uygulamaya kırgınım"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Şükrü Baş
Mehmet Şükrü Baş - 11 ay Önce

SEBEBİ NEDİR BİLMİYORUM AMA SAYIN HALAÇOĞLU'NUN İYİ PARTİDEN ADAY GÖSTERİLMEMESİ İYİ PARTİNİN ÇOK BÜYÜK BİR EKSİKLİĞİ VE ÇOK ÖNEMLİ BİR KAYBIDIR..

Yalcın söyler
Yalcın söyler - 11 ay Önce

Gerçekten büyük hata veya kasıt Türkiye için mhp 'deki geleceğinden vazgeçen birine yapılan bu durum iş bilmemezliktir kısır davranışlardır

adem güner
adem güner - 11 ay Önce

sadece size yapılmadı ki Hocam.Birileri vekil yapılsın diye katledilen iller var.Ama size yapılan da çok çirkin olmuş.yazıklar olsun

SONSUZA KADAR ADALET
SONSUZA KADAR ADALET - 11 ay Önce

Sizi 3 yıldır omuzlarında taşıyanları bir kenara bırakıp kenardan seyredenleri vekil olarak tercih ettiniz.Madem bu partide de MHP gibi lider sultası olacak o halde buyrun top sizde Meral hanım.Bu dakikadan sonra çok ciddi efor sarfetmeniz gerekiyor.Dost acı söyler!

mülayim koyuncu
mülayim koyuncu - 11 ay Önce

bu hareketi başlamadan bitirmek niyetindemisiniz

özgen akpınar.
özgen akpınar. - 11 ay Önce

adalet getireceğini vad edenlerin bu yaptığı adilmi yazıklar olsun daha başında bunu yapanlardan hiç bir halt olmaz tas tamam......

Mehmet Kurt
Mehmet Kurt - 11 ay Önce

Admin Saçmalamayın lütfen. Bu haber gerçek değil. Ne alaka İzmir ya da Ankaradan aday gösterilmek. Meclis Ankarada nerden aday gösterildiğinin ikametle ilgisi mi var.

m çoban
m çoban @Mehmet Kurt - 11 ay Önce

gerçekten büyük hata aday gösterilmemesi

hüsnü aslan
hüsnü aslan - 11 ay Önce

sizin yaptıklarınız önemli değil milletin size verdiği değer önemlidir hatırlar misiniz 7 hazıran seçimlerinden sonra yaptığınız gaf MHP ye 5 puan kaybettirdi bu pattinin kurucusu da yaşatanı da sahibi de hanım arkadaşlardır siyasete aç insanlardır dinazorlere yerimiz yok dolmuştur.


SIRADAKİ HABER

banner176

banner151