İYİ Parti'den ilginç Suriyeli videosu

İYİ Parti’nin, Suriyeli mültecilerin sorunlarına dikkat çektiği video sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bir yarış görüntüsüyle başlayan videoda hükümetin yanlış politikaları yüzünden yüzbinlerce Suriyeli anne ve çocuğun sokaklarda yaşam mücadelesi verdiğine dikkat çekiliyor.

Hükümetin Suriyelilere 158 milyar TL harcadığına dikkat çekilen videoda, bu parayla ne yatırımlar yapılabileceği sıralandı.

İYİ Parti’nin Suriyelilerin vatanlarına huzur içinde dönmesi için çalışacağı mesajı verilen videoda yapıldığı söylenen harcamalara rağmen ülkemizde sefalet için yaşamaya çalışan Suriyeliler üzerinden istismarcı bir politika yürütüldüğünün altı çiziliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeni Okuyucu
Yeni Okuyucu - 1 yıl Önce

1 milyon suriyelin içinde yaşıyorum kusura bakmayın benden rahat yaşıyoralr işyeriaçarlar vergi yok sgk yok denetim yok fatura soran yok sna gelince hepsi avr vergi fatura sgk primi ben onalr kadar soaklrda keyifle gezemiyorum bizi körmü sanıyorsunuz biz bu ülkenin garivbanalrı ikinci sınıf olduk ve yazıyorum suriyelileri istemiyoruz her geçen sene dahada şımarıyorlar onalr yüznden işsilik artı insanalr onalrı sigortasız ve ucuz fiayta çalıştırdıkları için bizim insanımız çalıştırmıyorlar

konseyde
konseyde - 1 yıl Önce

en azından geçmediğim köprülere yıllarca ben ve torunlarımın borçları olmazdı

SIRADAKİ HABER