İYİ Parti'li Belediye Başkanının Cübbeli Ahmet ve Kadir Mısıroğlu sevgisi...

Trabzon Yomra'nın İYİ Parti'li Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'ın Cübbeli Ahmet ve Kadir Mısıroğlu'na duyduğu muhteşem sevgi ortaya çıktı.

İYİ Parti'li Belediye Başkanının  Cübbeli Ahmet ve  Kadir Mısıroğlu sevgisi...

Sosyal medya hesabından hoyratça sevgisini haykıran Bıyık "Hangisini izleyeceğimi şaşırdım iki tarafta iki kaliteli Hoca Cübbeli Ahmet hoca Habertürkte Üstad Kadir Mısıroğlu a haberde" dedmişti.

Başka bir paylaşımında ise "A haber de muhteşem bir program var kadir mısırlıoğlu hoca deşifre de" diye reklam kampanyası yürüten İYİ Parti'li Yomra Belediye Başkanının birde Ak parti sevdası var ki görülmeye değer.

İYİ Parti'li Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık yine bir paylaşımında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın babasını ziyaret etmek için yaylaya nasıl tırmandığını anlatıyor.

Mustafa Bıyık paylaşımında " Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın babası, Mütefekkir/Yazar Sadık Albayrak'ı Dernekpazarı ilçesi Parma Yaylası'nda ziyaret ettim. Memleket meseleleri ve Trabzonspor üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri ve tecrübe paylaşımlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim." dedikten sonra mutlu fotoğrafları da paylaşmayı ihmal etmiyor.

KORAY AYDIN'IN ESERİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın adaylık sürecinde bizzat tanıttığı Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık için , “İşte Yomra’ya genç, dinamik, cesur bir aday. Yomra’yı İYİ Parti kurtaracak” demişti.

Sosyal medya hesaplarını incelediğimiz Bıyık'ın bırakın İYİ Parti'lilikle ilgisinin olmasını, eleştirdiğimiz İYİ Parti ile bir bağlantısının olmadığı, sadece bir parti gerekli olmuş, Koray Aydın'da buna sebep olmuş görüntüsünü veriyor.

Habererk İmtiyaz sahibi İsmail Türk konu ile alakalı olarak yaptığı açıklamada "Koray Aydın kimi seviyorum derse onu sırtından vurur! Yomra Belediye Başkanı olarak atadığı kripto AKP'li, şimdilik İyi Parti Belediye Başkanı, bakın kimleri ziyaret ediyor? Demedi demeyin yakında geçer AKP'ye." dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 22:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
HİLAS YAGRUT
HİLAS YAGRUT - 2 yıl Önce

hİÇ değilse DİB başkanı değil.

Mülayim
Mülayim - 2 yıl Önce

Zaten Akp aday gösterilmeyince iyi partiden aday gosterildi.sosyal medya hesaplarinda bile iyi parti yok.birde oy isterken akpartiye gececegim diye oy istedi.

Yasin BULUT
Yasin BULUT - 2 yıl Önce

Bahcivanin sahibi RTE hocalarindan niye habererk rahatsız oldu anlamadim once aynaya baksanız şartsız surtsuz destek verecegiz diyen zurriyetsiz degilmi bunlara destek veren

Tonyali Kemal
Tonyali Kemal @Yasin BULUT - 2 yıl Önce

Yasin Bulut evdeki aranan Madami buldunmu demekki fazla uzaga gitmeye gerek yokmus

kenan
kenan - 2 yıl Önce

Temizlenir ne güzel işte.Gidene kal denmez yoksa nazlanır.gitsin ki temizlensin