İYİ Parti'li Yavuz Ağıralioğlu'nun Ak Parti güzellemelerini Ümit Özdağ alt üst etti

Her fırsatta Ak Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sinyal çakan İYİ Parti'li Yavuz Ağıralioğlu'nun bu sefer ki güzellemelerini İYİ Parti'deki görevlerinden istifa eden Prof. Dr. Ümit Özdağ alt üst etti.

İYİ Parti'li Yavuz Ağıralioğlu sosyal medya hesabından  "Muhafazakâr iktidarımızda", aileyi, gençliği, kadını, merhameti ve adaleti maalesef muhafaza edemedik! 18 yıllık karnenin en zayıf yerleridir buralar! Onca hayırlı ve hatırlı işe teşekkür edelim ama bu eksiklerimiz ve "neslimiz" için de acilen tedbirler alalım. Çok geç olmadan!" dedi.

Prof. Dr. Ümit Özdağ ise bu tweeti alıntılayarak " Annan Planı, 19 adamızda Yunan işgali FETÖ ile işbirliği, Ergenekon/Balyoz kumpası, terörle müzakere, 5.3 milyon Suriyeli, 450 milyar dolar dış borç, satılan milli tesisler, tek adam rejimi kurulmasını hangi işlerden sayacağız acaba. Hayırlı olanlar mı?" diye sordu.

Ağıralioğlu bu soruya şimdilik cevap vermezken, her zaman yaptığı sinyalcilik ve göz kırpma operasyonunu tamamlamış oldu.

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu Şirin Payzın'ın programının  bir bölümünde öyle bir muhalefet ve iktidar tanımı yaptı ki Şirin Payzın "Sizi dinlerken iktidar milletvekili o konuşuyor zannettim bir anda" demek zorunda kaldı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih dört
Salih dört - 2 yıl Önce

Birazda iyi partiyi parcalamak icin yavuz un uzerine gidiyorlar. Sirin normal bir insan degil, kasitli soylemistir onu

Bozkurt
Bozkurt - 2 yıl Önce

Biz seni yiğit bozkurt bildik ama sen yanlış yaptin bize yavuz bey

Muhittin
Muhittin - 2 yıl Önce

Ağıralioğlu partiye değil kendi nefsine çalışıyor. Tıpkı Müsavat ve Koray gibi... Bu 3 lü gitmeden İYİ parti partileşemez...

Akıncı kurt
Akıncı kurt - 2 yıl Önce

Haber erk iyi partin sesi.

Hasan Subaşıoğlı
Hasan Subaşıoğlı - 2 yıl Önce

Arkadaşlar Yavuz beyin kendi dünya görüşüne saygımız olmakla birlikte, kendisi Ülkü Ocaklarında hiç görev almamış, Türk Milliyetçiliği ile uzaktan yakından alakası olmamıştır. MHP den ayrılıp BBP yi kuran Ülkücü ekip içerisinde siyaset yapmaya başlamış, Nizamı Alem Ocakları Genel Başkanlığına kadar yükselmiş bir siyasetçidir. Daha çok Adıyaman Menzil Tarikatı ve Büyük Doğu İBDA-C li kaynaklardan beslenmiş Necip Fazıl aşığı bir insandır. Ümmetçi görüşleri ağır basan ve AKP ve Saadet Partisi çizgisine daha yakın bir siyasi gelenek içinde başarılı olabilir. Türkçü ve Türk Milliyetçiliği fikir sistemi içinde fikir beyan edecek kadar bilgi ve feraset sahibi değildir. Zaten son yaptığı Türkçülük tanımı da evlere şenlik ilkokul seviyesinde bir tanım bile değildir.