İYİ Parti Malkara ilçe başkanı koronaya yenik düştü

İYİ Parti Tekirdağ Malkara İlçe Başkanı Sencan Pakalpakçil, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

İYİ Parti Malkara ilçe başkanı koronaya yenik düştü

2 çocuk babası restoran işletmecisi olan Sencan Pakalpakçil, bir ay önce korona virüsüne yakalanmıştı. Durumu kötüleşen Pakalpakçil önce Tekirdağ Şehir Hastanesi'ne, daha sonra da İstanbul Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Entübe edilen Pakalpakçil tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya yayınladığı başsağlığı mesajında “Sencan ağabeyimiz bir aylık yaşam mücadelesini kaybetti. İyi bir insan iyi bir yöneticiydi. Çok üzgünüz mekanı cennet olsun. Kederli ailesi başta olmak üzere partimizin başı sağ olsun"

İYİ Parti G.İ.K. Üyesi, Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz sosyal medya hesabından yaptığı payşımda "İYİ Parti Tekirdağ, Malkara İlçe Başkanımız Sn. Sencan Pakalpakçil yaklaşık 35 gündür sürdürdüğü hayat mücadelesini maalesef kaybetmiştir. Başkanımıza Allah'tan gani gani rahmet diliyorum ailesinin ve camiamızın başı sağolsun." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344