İYİ Parti'nin Google atağı! Arama kurusuna MHP yazdığınızda....

İYİ Parti bütün engellemelere ve karartmalara rağmen, bir yolunu bulup gün yüzüne çıkmayı başarıyor.

İYİ Parti'nin Google atağı! Arama kurusuna MHP yazdığınızda....

Son çalışması olarak Google aramalarında birinci sırada aradığınız kelimelere uygun bir İYİ parti reklamı ile karşılaşıyorsunuz.

Google'ye "MHP" diye yazdığınızda  " Artık daha İyi'si var" başlıklı iyiparti.org adresine giden bir linkle karşılaşıyorsunuz.

Daha komiği ve ilginç olanı ise "İbrahim Tatlıses"  yazdığınızda "Doğalgaz mı bağlatacaktınız, İyi Parti'yi bekleyin" linki çıkması hem gülümsetiyor, hem de İbrahim Tatlıses'in düştüğü durumu gözler önüne seriyor.


Google'ye "Özgürlük"  yazdığınızda ise "Aradığınız sonuç bulunamadı" linki sizi karşılıyor.

Hele bir de "Saray" yazdığınızda gülmekten kendinizi alamıyorsunuz . Çıkan sonuç ise "Boş Oda 1150 Odalı kelepir Saray" denilerek Külliye ima edilmesi.

Sosyal medyada insanların birbirlerine buldukları sonuçları göndermesi en popüler durumlardan bir haline gelmiş durumda.

Sizde bu durumla karşılaşabilirsiniz....

İşte bir kaç örnek...


 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 01:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah eken
Abdullah eken - 4 yıl Önce

Iyi parti bugün itibarîile merkez sağa öncülük yapacaktır eski adp dyp dpBütün geçmişini hatırlayıp geçmişine sayıp çıkarak dp ni içinde bulunan onurluGeçmişi olan kendi partisin ve çok bey efendi uysala.onurunuzla sayıp çıkınız

alp eren
alp eren - 4 yıl Önce

vaatler yerine şu başkanlık sistemi ne getirecek ne götürecek.. başkanlık mı parlementer sistem mi.. bunu anlatın artık.. başkanlıkla neler gelecek... onları anlatın da millet neye oy verdiğini anlasın..

alp eren
alp eren - 4 yıl Önce

başkanlığın tek adam diktatörlüğünü.. anlatın ki.. milleti tekrar parlementer rejime dönmesini sağlayın..ben cumhurbaşkanı olursaammmm.. demeden önce şu başkanlık sisteminin yanlışlarını anlatın lütfen