İYİ Partili adayın gündemden düşmeyen efsane konuşması!

İYİ Parti Kurucular Kurulu, Genel İdare Kurulu Üyesi ve İYİ Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı yönetmen, yazar, şair, besteci Onur Aydın'ın konuşması paylaşım rekorları kırıyor.

Ay yıldızlı Türk bayrağı üzerine işlenmiş kalpaklı Atatürk'ün olduğu kürsüde yapılan konuşmada çarpıcı ifadelere yer verildi. Aydın konuşmasında "Allah bizi Atatürk'e, nenelerimize, dedelerimize ve Cumhuriyet'i kuran iradeye mahçup etmesin" ifadeleri kullandı. 

İşte Aydın'ın o konuşmasından öne çıkanlar:

“25 Haziran sabahı ampul sönecek. Bu kötülüğün, karanlığın karşısında İYİ Parti güneş gibi doğacak. Sevgiyle dolu, umutla dolu güzel günlere, yarınlara birlikte kavuşacağız. Hacı Bektaş’ın, Mevlana’nın, Pir Sultan’ın ruhuyla, kardeş olacağız, iyi olacağız. Çocuklarımızın huzurla ve mutlulukla yaşlandığı bir ülke için, hazineyi elinde tutanlara karşı; yüreğimizi elimize aldık savaşıyoruz. Ben her gece bir tek şey için dua ediyorum. Allah bizi Atatürk’e, nenelerimize, dedelerimize, Cumhuriyet’i kuran iradeye mahcup etmesin! Bir kardeşiniz olarak ben göğsümü siper ettim. Kendimi ve memleketi size emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan AKINCI/Mimar/ÜSKÜDAR
Adnan AKINCI/Mimar/ÜSKÜDAR - 11 ay Önce

Yürekten kutlarım..ALLAH bizi ATATÜRK’e ve ATA’larımıza mahcup etmesin

SIRADAKİ HABER