İYİ Parti’li o isimden Bahçeli'ye Özge Ulusoy'lu gereksiz ve seviyesiz gönderme!

İYİ Parti Ankara İl Kurucu üyesi Davut Sevinç, sosyal medya hesabından gereksiz, bir o kadarda seviyesiz bir paylaşımda bulundu.

banner311

Davut Sevinç paylaşımında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin araç içerisindeki bir resmini paylaşarak " Özge ULUSOY'a duyrulur bu bıçkın ERKEK hem bekar hemde parası var.." yazdı.
 

TEPKİLER GEÇİKTİ AMA ÇOK SERT OLDU

Davut Sevinç'in bu paylaşımına Bahçeli'nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek en üst perden tepki gösterdi.

Çiçek cevap olarak "Siyasi fahişelikle kendini sağa-sola pazarlamada hüner sahibi olanlar, pezevenklikte de biz İYİ’yiz diyor. Elalemin namusunu pazarlayan bu FETÖ peydahlamaları siyasetin namussuzlarıdır!" dedi.

Öte yandan MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek ise "Namus ve haysiyet yoksunu Kişilerin bir sözüne bakarım söz mü diye,birde söyleyene bakarım adam mı diye. Adam değilsin Davut" dedi.

MHP MYK ÜYESİ AHMET GÖKHAN YAZICI AÇIKLAMA YAYINLADI

MHP MYK Üyesi Ahmet Gökhan Yazıcı yayınladığı açıklamada "Senin alçaklığından bi haber bir bayanın günahına girip , vebalini üstlenecek kadar şerefsiz,   Erkekliğin cinsiyet değil şahsiyet meselesi olduğunu ispat edip, bir bayanın şahsiyeti üzerinden nemalanmaya çalışacak kadar aciz ve şahsiyetsizsin   "Sevmek bezende vazgeçmektir" diyip Ülkü’sü ülkesi ve milleti için yardan, serden ve her nevi menfaatten el çekmiş liderimize belden aşağı saldıracak kadar namus ve ahlak fukarası bir edepsizsin.  Ve senin gibi bir şeref ve haysiyet fukarasını bünyesinde hala daha bulunduranlar ya sizler zamanın ve zeminin ülkücü davaya zul niteliğinde asil ve kutsal davamızdın tecrit etmekle haklı çıkardığı ipi ve sapı kimin elinde olduğu belli olmayan zavallılarsınız.!  Ey Davut Sevinç Alçağı sana da bu tükürdüğünü yalatmazsak bize de gök girsin kızıl çıksın. Bu haysiyetsize hak ettiği cevabı vermekte bütün ülkücü Türk Milliyetçisi dava adamlarına boyun borcu olsun vesselam.! " 


Davut Sevinç paylaşımının altında  hakaret ve sinkaflı küfürlerden dolayı ekran görüntüsü koymayı uygun bulmadık.

https://twitter.com/Dvtsvnc/status/1152833048502816774


 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 09:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Siverekli Zaza
Siverekli Zaza - 11 ay Önce

Özge ULUSOY' u Korumaya Almışken, BERAT ALBAYRAK ' ada Bi Çift Lafınız olmalıydı. Şimdiki MHP liler Sadece " ÜLKÜCÜ ,, lere Kabadayılık Yapıyorlar,Başkalarına TISSSSS.

Kürşat YÖRÜKOĞLU
Kürşat YÖRÜKOĞLU - 11 ay Önce

Zurriyetsiz ve saz ekibi yine saldırmış saldirayda FETO demis yavşak feto diyonda niye arinca metres oluyon zurriyetsiz diten fetocu arinc ve BOP eş başkanı PAPA dostu boynunda yahudi madalyası taşıyan zat degilmiydi???

İskender çevik
İskender çevik - 11 ay Önce

Daha geçen günlerde bir TÜRK kadınına mabadı açıkta diye hakaret eden Semih yalçına sesi çıkmayanlar.söz konusu kendileri olunca coşmuş lar.

YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 11 ay Önce

Bahçeli Bey'i bende sevmiyorum.Ancak bu tür yakıştırmalar hoş değil bu çirkin paylaşımları bende sonuna kadar kınıyor ve kötü söz sahibine aittir diyorum

A.EKREM
A.EKREM - 11 ay Önce

BAZI ANALAR IKINIR EVLAT CAN DOĞURUR
BAZI ANALARDA IKINDIĞINDA BÖYLE NECASET ÇIKARIR

Ramazan
Ramazan @A.EKREM - 11 ay Önce

Görmüyor musun bu necasetin boyutu ne kadar büyük. Bıyıklı ayının anası onu doğururken ölmüş olmalı.

ali bey
ali bey - 11 ay Önce

siz mafya mısınız?