İYİ Parti’li Özdağ’dan AKP’li Avukata "Ben zıplamam zıplatırım"

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın canlı yayın konuğu oldu.

AKP'nin müzmin savunucusu Avukat Mehmet Sarı'nın sataşmasına İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ "Ben zıplamam zıplatırım" diye cevap verdi.

Mehmet Sarı canlı yayında Ümit Özdağ'a Özdağ'a “Doğruları net ortaya koyunca zıplamaları çok doğal” dedi. 

ZIPLATIRIM SENİ

Bu sözler üzerine oldukça sinirlenen Özdağ “Beyefendi doğru konuşun. "Ben zıplamam zıplatırım. Terbiyeli olun.” Sözleriyle tepkisini dile getirdi. 

Gerginlik sonrası Ahmet Hakan reklam arası verdi.

Öte yandan Özdağ, Reza Zarrab hakkında ortaya çarpıcı bir iddia attı. Özdağ, "Ahmet Davutoğlu'nun cevaplaması gereken bir soru var. Hakikaten suçlama yapmıyorum ama soruyorum. Reza Zarrab, Ahmet Davutoğlu'na başbakanken gitmiş ve İran istihbarat servisinin kendisini infaz edeceğini, bunun için korunması gerektiğini söylemiş. Davutoğlu da böyle bir koruma sağlayamayacaklarını söylemiş. Bu doğru mudur, değil midir? Sayın Davutoğlu açıklasın" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 00:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
YAMANOĞLU YAMAN
YAMANOĞLU YAMAN - 13 ay Önce

Avukat Mehmet Sarı mugalata yaparak üste çıkma saflığına tutulmuş. Trübünlere oynama delisi...

Insan
Insan - 13 ay Önce

Konusmanin tamamini dinledim. Bu ulkenin Umit Hoca-Koray Aydin-Sinan Ogan gibi vatanseverlere gercekten ihtiyaci var. Birde Oktay Vural safiini belli etse guzel olacak. Mehmet Sariye gelince Metiner2 :) birakin konussunlar kahve kosesinde geyige malzeme olmakta ote kayda alinacak deger yoktur. Reis nasil olurda AKP icerisinde Mehmet Sari ve Metiner gibi adamlara yer verir anlamis degilim.

adsız
adsız @Insan - 13 ay Önce

Bu saatten sonra Okyay Vural safını belirlese ne olur , belirlemese ne olur ? Ha bir fazla ha bir eksik. Oktay Vural tercihini yapmış.

furkan vurucu
furkan vurucu - 13 ay Önce

ümit hocam diline sağlık.bir insanın toplum içerisinde nasıl konuşulacağını avukat sarıya aynı şekilde cevap vererek terbiye etmiştir.