İYİ Partili Ruhat Mengi dans etti! MHP, üyelerine mesaj çekti!

İYİ Parti'nin İstanbul Üsküdar'da seçim çalışmaları yapan üyelerine düzenlenen saldırıda 1 kişi yaralanmıştı.

banner170

Yaklaşık 20 kişilik bir grup, 3'ü kadın 5 İYİ Partiliye saldırırken, belinde silah olan bir kişi de kadın stant görevlisini tehdit etmişti.

"MHP'Lİ ÜYELERE MESAJ GÖNDERİLDİ"

Dün gece yaşanan hadisenin ardından İYİ Parti teşkilatı bugün Üsküdar'da tekrar stant açtı.

İYİ Partili Ruhat Mengi standa gelerek İYİ Parti müziği eşliğinde dans etti.

İYİ Partililerin Üsküdar sahilinde tekrar stant açmasının ardından MHP üyelerine mesaj geldiği ve üyelerin İYİ Parti standını tahrik etmek üzere stant alanına çağrıldığı öne sürüldü.

MHP'li üyelerin telefonlarına gelen mesajda, "Önemlidir!! Bugün İP'lilerin Üsküdar'da yürüyüşü vardır ve an itibarıyla Üsküdar'da yoğun olarak toplanmaya başlamışlardır. Bundan dolayı tüm ilçe yöneticilerimizin, mahalle başkanlarımızın ve teşkilat mensuplarımızın iskele meydanındaki standımıza acilen katılım göstermelerini önemli rica ediyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Telefonlara gelen mesaj üzerine, 20-30 kişilik bir grubun İYİ Parti standı önüne geldiği ve bir süre bekledikten sonra olaysız bir biçimde dağıldıkları öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 23:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 11 ay Önce

bu kadın gibiler iyi partiye oy kaybettirir,,bundan millet tiksinir be zaten sevilen biri değil,,,yok mu orada aklı başında biri,,,,,üsküdar meydanı ve yapılan işe bak,,,,,,,gitsin bağdat caddesinde etilerde oynasın,,,,,,

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151