İYİ Partinin maaşlı basın danışmanı Murat İde'ye soruyoruz?

banner155

İYİ Parti Genel başkanının maaşlı basın danışmanı ve Yeniçağ gazetesi köşe yazarı, Dev- Sol sevici, Eski solcu, Şarkıcı, Eski Bengü Türk Genel Yayın Yönetmeni, Murat İde hakkında yaptığımız habere iğrenç hakaretlerle güya cevap verdi.

İYİ Partinin maaşlı basın danışmanı Murat İde'ye soruyoruz?
banner170

İde'ye " Yaptıkların yapacaklarının teminatı sayıyor ve bu düşmanlığının devamını diliyoruz." demiştik sağ olsun devam etmiş.

Ama biz daha seviyeli bir şeyler bekliyorduk açıkçası.

İddialarımıza cevap vereceğini sandık o Yeniçağ'daki köşesinden isim vermeden hakaretler yağdırarak hedef saptırmaya çalışmış. Kötü söz sahibinindir. O üslupta bir metin hazırlamak çok kolay ama oralara kadar inemeyeceğiz.

Gelelim konumuza;

Murat İde (Sıfatları yukarıda yazılı), biz senin 26 Haziranda yazdığın yazıyı birebir kopyalayarak "Neden İYİ Parti'nin başarısız olduğunu yazdın" dedik sen hakaret ettin.

O kısmı tekrar alıntılayarak şunu soruyoruz;

24 Haziran sonuçları ortada.. Bu sonucun nedenleri, niçinleri üzerine kafa yoruluyor tabii.. Her seçim sonrası, kazanan dışındaki her adreste bir tükenmişlik sendromu hâkim olur.. Ama sınırlı-süreli bir sendromdur bu.. Zira kaybetmek ile tükenmek aynı şey değil.. Neden kaybettiğinizi sorgulayıp, gerekli dersleri alıp, işi önleme dönüştürebilirseniz, kaybetmek bazen güçlendirir.. Ve zaten kaybetmeyen ne bilsin kazanmanın ne demek olduğunu..

26 Haziran Yeniçağ/ Murat İde

24 Haziran seçimi öncesi İYİ Parti Milletvekili adaylığına müracaat ettin mi?

Bu yazıyı adaylığın kabul edilmediği için mi yazdın?

ÜÇ KURUŞ BEŞ KURUŞ MESELESİ

Murat İde "Gözleri Yıldız Gibi Kaşları Hilal" şarkısının çalıntı olduğu iddia edilmişti. Sende köşenden "Allah aşkına dinleyin, neresi benziyor" demiştin. Bizde üşenmedik şarkını, çalıntı olduğu iddia edilen şarkıyla kıyaslama yapılabilmesi için yeniden düzenledik ve yayınladık.

İşte o video

Şimdi bu şarkı miting meydanlarında bangır bangır çalarken, yayıncılar İYİ Parti mitinglerini, zorluklar içerisinde yayınlarken bu çalıntı olduğu iddia edilen şarkıdan dolayı Youtube'ye telif koydurdun mu?

"Evet telif var" alınan parada İYİ Parti'de dersen özür dilemeye ve af dilemeye hazırız.

Meral Akşener Tv programlarında utana sıkıla Cumhurbaşkanlığı adaylığı için yardım isterken hangi vicdanla o telif haklarından aldığın ÜÇ- BEŞ kuruşu cebine attın?

İYİ Parti seçim müziklerinden başka telif alan var mı?

İYİ Parti basın danışmanı olarak, İYİ Parti'ye uygulanan sansürü delmek için ne gibi çabalar sarf ettin?

Habererk olarak "karıncanın yangına su taşıması" misali biz elimizden geleni yaptık.

Youtube kanallarımızın canlı yayın hakkı elimizden alınırken, burnun kaf dağına ulaşmışken, cevap vermezken, bunların bir gün sorulacağını hiç düşünmedin mi?

İde şarkıcı olma isteğine asla itirazımız olamaz.

Hatta ağababan Üsküdar meydanında oynarken, keşke sende çalsaydın. Üç beş kuruş nasiplenirdin.

Bengü Türk'te MHP'li belediyelerin senden ve bir şarkıcıdan nasıl illallah etiğini bilmiyor değiliz. MHP'li Belediyelerin yaz aylarında düzenledikleri festivallere o şarkıcıyı pazarlayıp nasıl ÜÇ - BEŞ yoluna baktığını mı yazalım şimdi.

Hiç gerek yok.

Sen sorulara cevap ver yeter....

Akşener utana sıkıla, seçim için TV'lerde yardım isterken, Kampanya şarkısına Telif koydurdun mu?

"İYİ Parti başarısız oldu" yazısını Milletvekili adaylığın kabul edilmediği için mi yazdın?

Bu ekran görüntüleride Youtubenin kanallarımıza yolladığı bildirimler.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2018, 22:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
RAMAZAN BEKER.
RAMAZAN BEKER. - 9 ay Önce

KONUYU MAHALLE DEDİKODUSU HALİNE GETİRMEK YERİNE İYİ PARTİ M. VEKİLİ AHMET ÇELİK BEYE SÖYLEYİN GEREĞİNİ YAPSIN.BİRDE BU HABER ERKİ DÜZGÜN ÇIKARIN.BU TİP ADAMLARI MAAŞLI DANIŞMAN YAPANLARDA DÜŞÜNSÜN.BÜYÜK İHTİMAL AHMET BEY ÖNERMİŞTİR.

İbrahim birben
İbrahim birben - 9 ay Önce

İyi parti başarılımı oldu !

SIRADAKİ HABER

banner151