Kabe İmamı Sudeysi "Allah'a hamd olsun ki Amerika ile birlikte dünyayı yönetiyoruz"

Kabe İmamı Sudeysi skandal bir açıklamada bulundu. Sudeysi, "Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah'a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar" ifadelerini kullandı.

Kabe İmamı Sudeysi "Allah'a hamd olsun ki Amerika ile birlikte dünyayı yönetiyoruz"

İslam aleminin en önemli mabedi olan Kabe-i Muazzama'da imamlık görevinde bulunan Abdurrahman Sudeysi Amerika'da skandal açıklamalarda bulundu.

İslam Âlemi Birliği’in düzenlemiş olduğu konferansa katılmak üzere New York’a giden Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Şeyh Dr. Abdurrahman es-Sudeysi, Suudi Arabistan'ın El-İhbariyye kanalına konuştu.

Yaptığı açıklamayla özellikle sosyal medyada yoğun tepki gören Sudeysi,"Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah'a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar" dedi.

Suudi Arabistan ve Amerika'nın dünyanın güvenliğin ve istikrarın merkezi olmasında öncelik ettiğini savunan Sudeysi, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Amerika Başkanı Donald Trump'a dua etmeyi de ihmal etmedi.

Sudeysi, Suudi Arabistan kralı ve ABD Başkanının insanlık için atacakları adımlarda başarılı olmalarını dilediğini ifade etti.

milligazete.com.tr

YORUM EKLE
YORUMLAR
baybars
baybars - 11 ay Önce

İmamlık yaptığın Kabe'nin Rabbinden Rabbimizden hiç haya etmiyor Sudeysi yazıklar olsun Dünyayı yönetiyorlarmışi trump denen adama Kabenin kapılarını da açacak mısınız fetoyu da dünya imamı saymıştınız onu da abd mi istedi

Balaban Beyi
Balaban Beyi - 11 ay Önce

1dünya savaşından sonra İngilizler İstanbulu işgal ettiklerinde , İstanbulda Cami mahyasında İngiliz Kraliçesine bağlılık ve uzun ömür dileyen yazılar yazdırılmıştı..
Durum aynı durum..BU ALÇAK DİNBAZLAR HİÇ DEĞİŞMEZ..

Yılmaz Özdemir
Yılmaz Özdemir - 11 ay Önce

Ulan imam kılıklı soytarı abd nin dünyayı sizin gibi çakalların sayesinde yönettigi dogru.Beraber yönetmiyorsunuz sizinki çakallık

MTM
MTM - 11 ay Önce

Demek ki iyi Kur'an okumak tek başına yeterli olmadığı gibi saf Muslumanlarin kandirilmasina da sebep olabiliyor...

esma
esma - 8 ay Önce

senin gibi Müslümanı Allah ıslah etsin birde o mübarek yerde imamlık yapıyorsun Müslümanların yüz karası Amerikanın köpeğimizin Müslüman aleminin imamımısın belli değil

Lokman Ates
Lokman Ates - 11 ay Önce

Bir çok "alnı secdeye varan"ların felsefe ve icraatı da budur!..