Kadir İnanır yoğun bakımda

Türk sinemasının en değerli oyuncularından biri olan 69 yaşındaki Kadir İnanır hastaneye kaldırıldı.

Kadir İnanır yoğun bakımda

Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri arasında yer alan ve bir çok filmde rol alan ünlü oyuncu Kadir İnanır yoğun bakıma alındı. Dün akşam saatlerinde beynine pıhtı atması sonucu yakınları tarafından Beşiktaş Fulya'da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Kısa sürede ameliyata alınan İnanır, tedbir amaçlı olarak Yoğun bakıma alındı. 

Hayati tehlikesi bulunmuyor

Kısa sürede ameliyat edilen İnanır'ın yoğun bakımdaki tedavisi devam ederken hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. İnanır'ın hastaneye getirilmesinin ardından basın mensupları da hastaneye akın etti. 

İlk oynadığı film 'Kara Gözlüm'

69 yaşında olan Kadir İnanır, ilk olarak 1970 yılında çekilen "Kara Gözlüm" filmiyle beyaz perdeye adım attı. İnanır bir çok filmde baş rol oynadı. Kadir İnanır’ın unutulmayan bazı filmleri Selvi Boylum Al Yazmalım, Tatar Ramazan, Bir Yudum Sevgi, Ölüm Yolu, Fırtına, Elveda Katya, Emanet, Kavgamız, Katırcılar, Bitirimler Sosyetede, Üç Arkadaş, Karılar Koğuşu, Son Cellat, Acılar Paylaşılmaz, Hüzün Çemberi, Yedi Uyuyanlar, Umut Hep Vardır, Film Bitti, Bedel, Ah Gardaşım.. İnanır ayrıca bir çok dizidede rol almıştır.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 09:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozcan
Ozcan - 12 ay Önce

Desenize bir şeref yoksunu gidiyor

solmaztürk
solmaztürk - 12 ay Önce

akil adam(!) hdp nin kankası

solmaz
solmaz - 12 ay Önce

yorumlarımız neden yayınlanmaz? hakaret yok küfür yok aşağılama yok. ya yayınlayın veya bizi yormayın

SIRADAKİ HABER