Kardak kahramanı Ali Türkşen'den Nagehan Alçı'ya tepki

Nagehan Alçı'nın bir televizyon programında Yunanistan'ın işgal ettiği 18 adamız ile ilgili, "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım?" sözlerine Kardak kahramanı Ali Türkşen'den tepki geldi.

Kardak kahramanı  Ali Türkşen'den Nagehan Alçı'ya tepki

Hükümete yakınlığıyla bilinen Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı dün gece Habertürk TV'de Didem Arslan'ın hazırladığı sunduğu Türkiye'nin Nabzı programının konuğu oldu. 

Alçı, Yunanistan'ın işgal ettiği 18 adamızla ilgili skandal ifadeler kullandı. 

Alçı, işgal altındaki 18 adayı kastederek “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı çıkaralım?" dedi.

"EVİNİN SALONUNDA KEÇİLER OTLASIN"

Kardak kahramanı eski SAT komandosu emekli Kurmay Albay ve İYİ Parti GİK Üyesi  Ali Türkşen, Nagehan Alçı’nın sözlerine Twitter'dan tepki gösterdi. 

Ali Türkşen,  “Yunanistan’ın işgal ettiği Ege’deki adalarımız için ‘keçilerin otladığı kaya parçası’ diyenlerin evinin salonunda o keçilerin otlamasını temenni ediyorum. Komşusuna bir tabak ödünç vermeyecek insanları, ülke işgal edilirken hala ekranlara çıkaranları da Allah’a havale ediyorum. Sabah beri sinirim geçmedi. Cehaletin ve hainliğin bu kadar fütursuzca kol gezdiğine mi yanarsın, bir zamanlar bu insanlar için canını vermek üzere görev yaptığına mı...” mesajlarını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 18:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
asiltürk
asiltürk - 12 ay Önce

Bahsi gecen fetocu kadini açik oturumlara davet etmek gaflet ve ihanettir .....

SIRADAKİ HABER