Kartal'da 45 saat sonra mucize kurtuluş

İstanbul Kartal'da enkaz altından bir kişinin sesinin duyulduğunun belirtilmesi üzerine ekipler çalışmalarını bu alana yoğunlaştırdı.

Kartal'da 45 saat sonra mucize kurtuluş

Çalışmalar sesin geldiği söylenen noktada arttı. Öte yandan Bakan Soylu, enkazdan 16 yaşındaki bir başka kişinin kurtarıldığını açıkladı.

Kartal'da 45'inci saatine saatine giren çalışmalar sesin geldiği söylenen noktada arttı. Şeyma Kambur ile irtibat kurulduğu belirtiliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da enkaz alanına geldi. Bakan Soylu, enkazdan 15 yaşında bir başka kişinin kurtarıldığını duyurdu. Enkazdan 5 kişinin sesinin geldiği de gelen bilgiler arasında.

Bankalar Caddesi Sema Sokak'ta çöken binanın üst kısımlarındaki beton parçaları vinç yardımıyla kaldırılırken, bazıları da kesiliyor. İtfaiye ekipleri ve ambulansların hazır bulunduğu sokakta, çeşitli arama kurtarma ekipleri de bekliyor.

Enkaz altından bir kişinin sesinin duyulduğunun belirtilmesi üzerine ekipler çalışmalarını bu alana yoğunlaştırdı. Şeyma Kambur ile irtibat kurulduğu belirtiliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 16 yaşındaki bir gencin enkazdan sağ çıkarıldığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER