Kedicik itirafçı oldu! İşte Adnan Oktar'ın yatak odası sırları!

Adnan Oktar’ın bir kediciği daha itirafçı oldu. İtirafçı olan kedicik Müge Ögütçü’den şok ifadeler geldi.

Kedicik itirafçı oldu! İşte Adnan Oktar'ın yatak odası sırları!

İtirafçı olan kedicik Müge Ögütçü, “Adnan Oktar bana 3 kez tecavüz etti. Ses tonumun ince olması ve bakışlarım nedeniyle Adnan Oktar’dan yıllarca dayak yedim. Uykusunu alır, dinlenir, dövmeye kaldığı yerden devam ederdi” diyerek etkin pişmanlıktan faydalanmak istedi.

Hürriyet'ten Aydemir Kadıoğlu'nun haberine göre, organize silahlı suç örgütü kurduğu ve yönettiği gerekçesiyle Adnan Oktar ve 13 yakın müridinin 9 bin 803 yıl 6’şar ay hapis ve 400’er bin lira ceza aldığı davada, kediciklerden Müge Öğütçü de 4 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Karar kesinleşene kadar ev hapsinde tutulan 52 yaşındaki Müge Ögütçü, İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderdiği mektupta etkin pişmanlıktan faydalanmak istediğini belirterek örgütle ilgili itiraflarda bulundu.

"YATAK PERFORMANSINI ÖVMEMİ İSTERDİ"

Öğütçü “1989 yılında yapılan ÖSYM sınavında birinci olup Boğaziçi Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü’nü bitirdim... Adnan Oktar kendisiyle birlikte olmak istemediğim için Dragos’taki örgüt merkezinde üç kez bana tecavüz etti. Daha sonra Didem Ürer ve Aylin Atmaca’yı yanına çağırdı. Adnan Oktar benden, gelen kadınlara yatakta çok iyi olduğunu söyleyerek kendisini övmemi istedi" dedi.

İNCE SES DAYAĞI

"Ses tonumun ince olması ve bakışlarım nedeniyle Adnan Oktar’dan yıllarca dayak yedim" diyen Müge Ögütçü "Ona olan korkum nedeniyle hiçbir zaman güzel bakamıyordum. ‘Bana sevgiyle bak’ diyerek dayak atardı. Bazen bana ve diğer kızlara uyguladığı şiddet saatlerce hatta günlerce sürerdi. Kendisi uykusu gelince gider uykusunu alır, ertesi gün kalkınca tekrar şiddet uygulamaya devam ederdi" diye konuştu.

"UYUTMAZDI"

Müge Ögütçü "Bizim uyumamıza izin vermezdi. Bazen ‘Bir sebep olsun da seni döveyim’ derdi. Adnan Oktar’ın talimatıyla bikinili, mayolu ve çıplak fotoğraflarım çekildi. Niyetleri beni yıldızı gibi gösterip, örgüte girince düzeldiğimi iddia etmekti. Bu fotoğraflarla internet sitesi kuracaklardı. Düzenledikleri uluslararası konferanslarda tercümanlık yaptığım için çektikleri resimleri kullanamadılar” diye konuştu.

ÇÖZÜLMELER HIZLANDI

Adnan Oktar Organize Silahlı Suç Örgütü davası görülürken birçok isim itirafçı oldu, örgütle ilgili önemli bilgiler verdi. Davanın karar aşamasında itirafçı olan kediciklerden biri de Ayça Pars’tı. Karardan sonra ise ‘hayalet’ lakaplı Murat Çakır itirafçı oldu. Örgütten ayrılmak isteyenlere baskı yapıldığını, tavır alındığını, özellikle kadınların zor durumda bırakıldıklarını anlattı. Örgütün finansal gücü ve sosyal medyadaki dezenformasyonları azalınca Müge Öğütçü’nün itirafları geldi. Birçok kediciğin de itirafçı olmak istediği ancak cesaret edemediği iddia edildi.

Öte yandan, gazeteci Hakan Erol'un kaleme aldığı "Turnike" isimli kitapta da itirafçı olan ve etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanan "Kediciklerin" ifadelerine yer veriliyor. Kitapta, cemaat içinde yaşanan dehşet verici olaylar ayrıntılı şekilde ele alınıyor.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344