Kendini bir halt sanan Ajdar’dan vicdansız cevap

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan TikTok'ta canlı yayın açan şarkıcı Ajdar, yayına aldığı annenin engelli kızı için 'manevi desteğinize ihtiyacım var' çağrısını geri çevirdi. Ajdar'ın, "Burası yardım kuruluşu değil, ben bir starım. Sen git devlete başvur" demesi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

banner311

Şarkıcı Ajdar, TikTok'tan açtığı canlı yayına engelli bir kızı olan anneyi konuk aldı, Ajdar'ın üslubu ve tavrıyla izleyicileri kızdırdı.

"MANEVİ ANLAMDA DESTEK OLUR MUSUN?"

Engelli bir kızı olan anne, "Benim engelli kızımın bir hesabı var. Seni oradan eklesem kızım için manevi anlamda destek olur musun?" ifadelerini kullandı. Bu sözlerin ardından Ajdar'ın çıkışı herkesin tepkisini çekti.

"BEN STARIM, YARDIM KURULUŞU DEĞİL BURASI"

Yayına bağlanan genç kadının engelli kızı için manevi desteğini istediği Ajdar, "Yardım kuruluşu değil burası. Ben bir starım biliyorsun. 20 yılımı verdim. Hayranlarımla görüşüyorum. Sen kızın için devlete başvur. Allah sağlık versin sana da kızına da devlete başvurabilirsiniz. Sesinizi o şekilde yükseltebilirsiniz" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.