Koray Aydın'dan Alparslan Türkeş paylaşımı

banner155

Koray Aydın'dan Alparslan Türkeş paylaşımı
banner170

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Alparslan Türkeş'in 100. yaş günü için sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Twitter hesabından Alparslan Türkeş'in 100. yaş günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

Türkeş'le birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaşan Aydın, fotoğrafa "O fikirdi... O mücadeleydi... O dik duruştu... O vatan sevdalısıydı... O Türk dünyası aşığıydı... O liderdi... Ülkücüydü...

Kısacası BAŞBUĞ’du. Hayatımdaki en büyük şeref Onun takdirine mazhar olmak ve yanında hizmet etmiş olmaktır. Ruhun şad olsun Başbuğum... #AlparslanTÜRKEŞ" notunu düştü.

İşte Koray Aydın'ın o paylaşımı:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatansever
Vatansever - 1 yıl Önce

Sn Rahmetli Basbug ve Sn Rahmet Muhsin Yazicioglu simdi hayatta olsalar idi eminim AKP ve yandaslari kacacak delik ararlardi. Bir daha bu ulkeyi boyle liderler maalesef gelmiyecektir. Kalanlardan ricam bu iki merhum liderin fikirlerini benimseyin yeter o zaman bu ulkeye hic bir sey olmaz. Ama Bahceli ve onun gibilerinin fikirlerini benimser iseniz o zaman bu ulke felakete dogru gider

SIRADAKİ HABER

banner151