Kripto Ömer Turan'dan, diğer kriptolar Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı hakkında skandal iddia

banner155

Kripto Ömer Turan, Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın da Rıza Sarraf'tan para aldığını ileri sürdü.

Kripto Ömer Turan'dan, diğer kriptolar Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı hakkında skandal iddia
banner170

Kripto Ömer, "Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, siz ve eşiniz Nagehan Elçi Zarrab'tan şöförünüz eliyle ayrı ayrı 250 bin avro aldınız mı? Şöförünüz bu paraları Odeo bank ve Bankasyadaki hesablara yatırdı mı?" ifadelerini kullandı.

Kripto ÖmerTwitter adresinden şunları yazdı:

Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, siz ve eşiniz Nagehan Elçi Zarrab'tan şöförünüz eliyle ayrı ayrı 250 bin avro aldınız mı? Şöförünüz bu paraları Odeo bank ve Bankasyadaki hesablara yatırdı mı?

Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, Aydın Doğan adına görüşmeler yaptınız mı? Aydın Doğan ile Erdoğan'ın arasını düzeltmek için Aydın Doğan adına lobicilik yaptınız mı? Bu çalışma için, Aydın Doğan'dan siz yada eşiniz para aldı mı?

Sayın Nagehan Alçı, Aydın Doğanlar beraber yurt dışına çıkıp Aydın Doğan için iş görüşmelerinde tercümanlık yaptınız mı? Siz ve eşinizin Doğan ailesine olan yakınlığını sayın Cumhurbaşkanımız ve çevresi biliyor mu?

Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, Bankasyadan kredi aldınız mı? Aldıysanız kaç milyon lira aldınız? Bu krediyi daha sonra ödediniz mi? Bankasya kapandıktan sonra.

Sayın Rasim Ozan Kütahyalı, Zarrap İstanbul'da FBI ile iki defa görüşüp sonra itirafçı olmuştu. Sizin bu görüşmelerden haberiniz varmıydı?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ay ayildiz
Ay ayildiz - 1 yıl Önce

Resimde 3 isim AKP yandasi yalakasi ve ulke icin cok tehlikeli isimler. Resimdeki 3 kisiden biri olan daha dune kadar Meshur vatandasimiz Akp nin sevdigi mili adam dedigimiz ZARRAP oysa ayni AKP bugun vatan haini ilan ettiler ZARRABI. Darisi kalan 2 kisinin basina insAllah Nagehan Alci ve Rasim Ozana olur. Reis ver talimati sen vermez isen talimati ulkede hic bir kurum devlet adami harekete gecmiyor. Reis sen ver talimati lutfen 2 tane daha vatan haini bu resimde var. Mahkemeler yapsin geregini....

SIRADAKİ HABER

banner151