Kripto Ömer Turan ve Mehmet Tezcan Chatham House hakkında bakın neler demiş

Kılıçdaroğlu ve Gül’ün Chatham House’ı ziyaretleri sonrası ortalığı ayağa kaldıran kriptolar Ömer Turan ve Mehmet Tezcan'ın ağlamaktan gözlerinin şiştiği ve evlerine kapandığı dedikoduları gün yüzüne çıktı. Çünkü Erdoğan Chatham House’da konuşma yaptı.

Kripto Ömer Turan ve Mehmet Tezcan Chatham House hakkında bakın neler demiş
banner170

Tayyip Erdoğan, İngiltere’de düşünce kuruluşu Chatham House’da katılımcılara hitap etti. Erdoğan, “Suriye’de yıllardır gözlerinin ününde çocukları katledilen annelere bakıp da ‘dünyanın çivisi çıktı’ demekten başka ne söylenebilir?” dedi.

Erdoğan’ın konuşmasından öte Chatham House’u ziyareti ve AKP’li isimlerin daha önce kurum hakkında yaptıkları yorumlar gündem oldu. AK Troll’lerin başını çeken Ömer Turan ve Fatih Tezcan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve Abdullah Gül’ün Chatham House’u ziyareti hakkında yaptıkları paylaşımlarda kurumu “Osmanlı’yı yıkan, Sevr’i çizen, nifak ve fitnenin merkez üssü” olarak tanımlamışlardı.

Ziyaret sonrası Ömer Turan yaptığı paylaşımda Erdoğan’ın kurumda konuşma yapmasını “Tam şu kritik aşamada yapılan İngiltere ziyareti ve yapılan anlaşmalar çok isabetli olmuştur” şeklinde yorumladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serap Yaman
Serap Yaman - 11 ay Önce

Baskası yapínca kıyamet koparanlar birisi( malum kisi)yapínca insan yúzúne bakamíyor yyyaaaaa

Bekir Bozkaya
Bekir Bozkaya - 11 ay Önce

Kendilerine ve taraf olduklarına gelince, çok yüzlülüğün iyi örneklerini sergileyen yandaşlardan başka bir tavır beklenir mi? Bunlarla ilgili hiç şaşırmıyorum.Teşhire devam.

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151