Kudüs mitinginde Saadet Partili gençler sağı gösterdi solu vurdu!

Yenikapı'da Cumhur İttifakı'nın da katılımıyla gerçekleşen Kudüs mitinginde Saadet Partili gençlerin taşıdıkları dövizler dikkat çekti.

Kudüs mitinginde Saadet Partili gençler sağı gösterdi solu vurdu!
banner170

Yenikapı Meydanı'nda bugün gerçekleşen Filistin halkına destek amacıyla gerçekleştirilen "Zulme Lanet Kudüs'e Destek" mitingine katılan Saadet Partili gençlerin ellerinde taşıdıkları dövizler dikkat çekti. Temel Karamollaoğlu'nun birkaç gün önce Türkiye ile İsrail Enerji Bakanları'nın enerji işbirliği anlaşmasına ilişkin açıklamalarını hatırlatan gençlerin fotoğrafları sosyal medyada yayıldı. Karamollaoğlu'nun "İktidarlar miting yapmaz icraat yapar" sözlerine dikkat çeken gençler Kudüs dövizleriyle bu yazıyı yazdılar.

Ankara'da Saadet Partisi binasında geçtiğimiz günlerde partisinin aday adaylarına hitap eden Temel Karamollaoğlu, "Daha iki gün önce hükümetin enerjiden sorumlu bakanı İsrail ile olan münasebetleri geliştirecek bir anlaşmayı imzaladı mı imzalamadı mı? Onu söyleyin. Siz o anlaşmayı rafa kaldıracak mısınız? İsrail’in bugüne kadar önünü açan onlarca karar aldınız hanginizi sonlandıracaksınız. Çıkıp miting yapacaksınız, kargalar güler yav. Tekrar söylüyorum. İktidarlar miting yapmaz icraat yapar" demişti. 

Tek parça halinde miting meydanına girmesi pek mümkün olmayan bu dövizler, zekice bir planla parça parça alana sokularak, bütün halinde okunduğunda "İktidarlar miting yapmaz icraat yapar" sözü meydana geldi.

Dözvizleri tek tek okuduğunuzda ise "AK İktidar Filistinin yanında" Bugün Miting, Yarın Fetih" Senden başkası Yapamaz Reis"  "Kimse  Senin Kadar İcraat Yapamadı Reis" "Reis Yapar Onlar Bakar" sözleri görüldü.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 00:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Eyripala
Mehmet Eyripala - 11 ay Önce

Bu ülkenin evlatlarının ve gençlerinin zekasını 16 yıl boşuna harcadılar.
SAADET PARTİLİ GENÇLER SAĞ GÖSTERDİ SOL VURDU.

Y.Yigit
Y.Yigit - 11 ay Önce

Mukemmel tebrik ediyorum...

ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SEN BİZE BABA OLDUN SN TEMEL KARAMOLLAOĞLU
ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SEN BİZE BABA OLDUN SN TEMEL KARAMOLLAOĞLU - 11 ay Önce

Tuna Işıkhan

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151