Mansur Yavaş Bekir Coşkun'un ölümünün ardından ağlatan bir paylaşım yaptı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hayatını kaybeden Sözcü yazarı Bekir Coşkun’un ardından hazırlattığı videoyu Twitter hesabından paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, hayatını kaybeden Sözcü yazarı Bekir Coşkun’un ardından hazırlattığı videoyu Twitter hesabından paylaştı. Yavaş’ın hazırlattığı videoda Bekir Coşkun’un 2008’de kaleme aldığı “Yine bir sonbahar” başlıklı köşe yazısı seslendirildi.

Sözcü'de yer alan habere göre, Bir süredir kansere karşı mücadele veren Sözcü yazarı Bekir Coşkun, geçtiğimiz akşam hayatını kaybetti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Coşkun’un bu zamansız gidişinin ardından 2008 yılında kaleme aldığı "Yine bir sonbahar" başlıklı yazısını paylaştı.

Yavaş’ın hazırlattığı videoda Bekir Coşkun’un yazısı seslendirilirken, Mansur Yavaş’ın da taziye mesajı yer aldı.

Mansur Yavaş, paylaşımına "Derler ki vakti-saati yoktur ölümün. Ama sevdiklerimi hep sonbaharlarda kaybettim." Bir sonbahar günü kaybettiğimiz Bekir Coşkun'a bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. Kalemini hep çok sevdik. Cümleleriyle yaşamaya devam edecek..." notunu düştü.

YORUM EKLE