Mansur Yavaş'ı görmeyen haber kanalları suçlamaları canlı olarak verdi

Hakkındaki sahte senetle icra takibi yaptığı iddialarıyla ilgili dün basın toplantısı düzenleyen Millet İttifakı'nın Ankara adayı Mansur Yavaş'ın konuşmasına yer vermeyen televizyon kanalları, bugün AKP Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik'in Yavaş hakkındaki suçlamalarını dakikalarca canlı olarak yayınladı.

banner170

Dün düzenlenen basın toplantısında haberi yapan gazete, Mehmet Özhaseki ve Ömer Çelik ile ilgili suç duyurusunda bulunacağı açıklayan Mansur Yavaş konuşurken A Haber "Mansur Yavaş'ın mağdur ettiği iş insanı" diye kanalına konuk ettiği Necmettin Kesgin'i yayınmıştı.

Öte yandan CNN Türk AKP Çatalca adayının projelerini, NTV spor haberini, TRT Haber soygun haberini ekranlara taşımıştı.

Habertürk ise Yavaş'ın basın toplantısının bir kısmını verdikten sonra yayıyını kesmişti. Mansur Yavaş'ın basın toplantısını yayınlayan kanal ise Halk Tv olmuştu.

Bugün ise AKP Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik'in Yavaş hakkındaki suçlamalarını Cnn Türk, Habertürk, NTV, A haber ve TRT Haber dakikalarca canlı olarak yayınladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilelim
Bilelim - 1 hafta Önce

Mansur Yavaş'a verilecek büyük destekle bu ahlaksızlara en güzel cevap verilir.

Hasan Hüseyin
Hasan Hüseyin - 1 hafta Önce

Sayın Mansur Yavaş tek kelime ile doğru söylemiş FETÖ sistemi iş başında

ankara
ankara - 1 hafta Önce

mansur yavaşı ankara gördü

Yavuz Öntürk
Yavuz Öntürk - 1 hafta Önce

Fetocular feto kumpaslarina baslamis hayirsever is adami reza diyenler bu gun sahteci tacizci ALÇAK a saygın is insani diyor

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151