Mansur Yavaş Özhaseki’nin kayınbiraderi Mustafa Sarıgül’ü de görevden aldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediyedeki operasyonlara devam ediyor.

Mansur Yavaş Özhaseki’nin kayınbiraderi Mustafa Sarıgül’ü de görevden aldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bazı daire başkanlarını ve genel müdürleri daha görevden aldı. Bu isimler arasında EGO Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Sarıgül de bulunuyor.

Mustafa Sarıgül görevinden alındı.

ÖZHASEKİ’NİN KAYINBİRADERİ

Sarıgül, AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki'nin kayınbiraderi ve eşi Neşe Sarıgül'ün erkek kardeşiydi. Sarıgül Ankara Büyükşehir Belediyesinde Şube Müdürlüğü – Daire Başkanlığı – Genel Müdür Yardımcılığı – Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu.

Yavaş daha önce de AKP'li Mehmet Özhaseki'nin Kayseri Büyükşehir belediye başkanlığı döneminde, ekmek fabrikası genel müdürlüğü ve KASKİ yönetim kurulu üyesi Refik Tuzcuoğlu'nu belediyedeki görevinden almıştı.Tuzcuoğlu, seçim öncesi Ankara Büyükşehir Belediyesinde genel sekreterlik görevine getirilmişti.

Belediyede Teftiş Kurulu Başkanı İsmail Erdoğan'ın yanı sıra Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Adnan Şeker, Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı İsmail Yeşilyurt, Hukuk Müşaviri Veysel Kazan, Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar görevden alındı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
beni yıka
beni yıka - 4 ay Önce

2011 seçimlerinde mhp meydanlarda bu afişle geziyordu mansur başkanım yıkamaya başlamış

pervın kaya
pervın kaya - 4 ay Önce

iyı yapmıs yenılik guzeldır o bıb adalet adamı

solmaz
solmaz - 4 ay Önce

bundan tabii ne olabilir. çaycıyı görevden alacak hali yok. hele hasekinin kayınçosu ise görevden alınmayı beklemeden kendisi istifa etmeli ki şık olsun.

SIRADAKİ HABER