Mansur Yavaş ‘senet haberleri’ ilgili ilk kez konuştu!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in senet haberleri açıklamalarına İYİ Parti ve CHP'nin ortak Ankara adayı Mansur Yavaş'tan tepki geldi.

banner311
Mansur Yavaş  ‘senet haberleri’  ilgili ilk kez  konuştu!

AK Parti Genel Merkezi'nde basın açıklaması yapan parti Sözcüsü Ömer Çelik'in, senet haberleri hakkındaki açıklamalarına cevap veren İYİ Parti ve CHP'nin ortak ankara adayı Mansur Yavaş, "Provokasyon ve iftira" ifadelerini kullandı.

MANSUR YAVAŞ’TAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Mansur Yavaş “Biz projelerimizle ve Ankara için yapacaklarımızla buradayız. İnanıyoruz ki bize yönelik iftiralara ve provokasyonlara en güzel cevabı Ankaralı hemşehrilerimiz sandıkta verecektir. Yarın her şeyi açıklayacağım” şeklinde konuştu.

ÖMER ÇELİK NE DEMİŞTİ?

İktidara yakın bir gazete CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı için “Sahte senetten tazminat cezası aldı” iddiasının yer aldığı bir habere yer vermiş, bu haberle ilgili konuşan AKP Sözcüsü Ömer Çelik ise “Açıklama bekledik gelmedi. Ne Mansur Yavaş ne CHP iddialara yanıt verdi. Biz inceledik ve vardığımız sonuçlar bu şekilde vahim bir tabloyu ortaya koyuyor. CHP'nin ve Mansur Yavaş'ın suskunluğunu da vatandaşımızın takdirine arz ediyoruz” demişti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Zafer
Zafer - 1 yıl Önce

Demekki Mansur kesin kazanıyor

nkavcar
nkavcar - 1 yıl Önce

no comment

Bu numarayı arayın lütfen 0(216) 606 1 701
Ya da habererk@hotmail.com a bir mail ....

LÜTFEN
LÜTFEN - 1 yıl Önce

HABERERK, YORUMLARDA DOLANDIRICILARIN VERDİĞİ GİBİ BİR NUMARA VERİLMESİNE NASIL İZİN VERİRSİNİZ? NUMARAYI KONTROL ETTİNİZ Mİ?

Numarayı biz yazdık.. Ofis numaramız... Dolandırıcılık ne alaka?

Habele-Hubele
Habele-Hubele - 1 yıl Önce

Ömer Çelik, devletin sırlarını kaç hayat kadınının ağzına verdiğini açıklasın. Üstelik yabancı uyruklu! Ömer Çelik bir beka meselesidir!