Mansur Yavaş’a iftira atan “saygın iş adamı”na o davadan ceza!

31 Mart seçimleri öncesinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a iftira attığı için havuz medyasının "saygın işadamı" ilan ettiği Necmettin Kesgin, çocuklara ilişkin müstehcen görüntü bulundurduğu için 3 yıl hapis cezası aldı.

banner311
Mansur Yavaş’a iftira atan “saygın iş adamı”na o davadan ceza!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı 31 Mart yerel seçimleri öncesinde "senet" konusunda iftira atarak suçlayan ve Mehmet Özhaseki ile havuz medyası tarafından “saygın iş adamı” olarak tanıtılan Necmettin Kesgin, çocuklara ilişkin müstehcen görüntü bulundurmak suçundan 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Dava ile ilgili olarak açıklama yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Avukatı Bülent Yücetürk, “Bu şahıs, 31 Mart yerel seçimlerinden önce Mehmet Özhaseki'nin seçimleri kazanmak için umut bağladığı; seçim kampanyası boyunca Mansur Yavaş'a her türlü iftiranın kaynağı ve komplonun mimarı olarak kullandığı kişiydi. Mehmet Özhaseki'nin 'saygın iş adamı' olarak kamuoyuna açıkladığı Necmettin Kesgin, 22. Asli Ceza Mahkemesi’nce çocuk pornosu bulundurmaktan dolayı 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, 22:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.