Mansur Yavaş’ın danışmanı Servet Avcı’dan Gökçek’e tokat gibi cevap!

Mansur Yavaş’ın danışmanı Servet Avcı’dan Melih Gökçek’e tokat gibi cevap geldi.

Mansur Yavaş’ın danışmanı Servet Avcı’dan Gökçek’e tokat gibi cevap!

Hakkındaki FETÖ şikâyetleri nedeniyle savcılıkta 2 saat ifade verdiğini duyuran Melih Gökçek’e cevap Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Başdanışmanı Servet Avcı’dan geldi.

Ankara eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, FETÖ ile ilgili savcılığa ifade vermeye gittiğini duyurdu.

Hakkındaki şikâyetler için 2 saat ifade veren ve Twitter hesabından paylaşım yaparak “İpini Koparan Dilekçe Verip Beni Şikayet Etmiş…” diyen Gökçek, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün Savcılıktaydım. 2 Saat İfade Verdim… Konu FETÖ… İpini Koparan Dilekçe Verip Beni Şikâyet Etmiş… Şimdi Adaletin Kararını Bekleyeceğiz… Önümüzdeki Hafta Mansur Ve Ertan Işık’la İlgili Onlarca Şikâyet Dilekçesi Veriyorum… Biraz Da Onlar Savcılığa Gitsin.”

CEVAP SERVET AVCI’DAN

Melih Gökçek’in paylaşımına cevap ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Başdanışmanı ve Yeniçağ Gazetesi yazarı Servet Avcı’dan geldi.

Gökçek’in paylaşımını rtweet eden Avcı, “Bir zamanlar kraldın, parsel parsel satarken dokunulmazdın... Bak şimdi korkudan dizlerin titreye titreye savcılığa gidiyorsun...” ifadelerini kullandı.

“Bunlar daha iyi günlerin...” diyerek Melih Gökçek’e seslenen Servet Avcı, “Çünkü “Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 1 ay Önce

Huzur-u Mahşere kalmadan bu dünyada adil yargılandığını görmek istiyoruz. Yalan talan ve hesap.

HALİL GÜNGÖR.
HALİL GÜNGÖR. - 1 ay Önce

Yahu! Gökçek insanda biraz utanma olur. Çıkmış fetöcü olmayan iki kişi den biri benim! diyorsun. (biri herhalde reis) Aynaya bak, yüzün hiç kızarmıyormu! Önceki seçimlerde sana oy vermeleri için karşımızda tv.lerde 'sizin her istediğinizi yapmadım mı, vermedim mi, kardeşlerim' diye ağladığını izledik ve unutmadık. Bari milleti aptalyerine koyma!