Meral Akşener'den Süleyman Soylu'ya sert yanıt

Akşener ,Süleyman Soylu'nun açıklamalarına cevap verdi.

Meral Akşener'den Süleyman Soylu'ya sert yanıt
banner170

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Doğu ve Güneydoğu’da sokaklarda geziyorlar. 16 yaşındaki kız anasının dizinin dibinden dağa götürülüp terörist yapılamıyor. Akşener, sana bu mu battı? Erbakan’ın partisi, sana bu mu battı? Sayın Muharrem İnce, sana bu mu battı?” sözlerine tepki gösterdi.

İşte Akşener'in Soylu'ya cevabı;

Neyi gördüm biliyor musunuz? İçişleri Bakanı açıklama yapmış, bunların entelektüel birikimleri sıfır. Dolar neden böyle oldu anlıyorum şimdi. Son derece terbiyesiz, son derece dangalakça açıklamalar bunlar. Türkçe, tarih, ekonomi bilgisi olmayanlar ancak söverler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet şahin
Mehmet şahin - 11 ay Önce

Evet bunlar amcsk söver çünkü geçmişleri karanlık.Dün Erdoğana söylediklerini unutup bu gün onun yalakalığını yapıyor.Erdoğan boşuna bunları yanına almamış.Bunların sicili bozuk.Bşr bayana bile nasıl hştab edilir bilmiyorlar

Ünal Çelikkaya
Ünal Çelikkaya - 11 ay Önce

Akp dangalak çok saymakla bitmez Zaten soyluya cevap vermek dahi doru değil çünkü soylu akp dışardan transferi yani şunu demek istiyorum soylu boş konuşan birisin

Ahmet tarık
Ahmet tarık - 11 ay Önce

Küpün içinde ne varsa, agzından da o dökülür sayın akşener, onların seviyesi buymuş.

Colombo
Colombo - 10 ay Önce

Menfaat uğruna,parti değiştiren soylu.akpartiye ve erdoğan'a onca hakaretin ardından,ne oldu da,yön değiştirdin. Senin gidişatına bakarak,sadece menfaat peşinde olduğun kanaatine vardım. Ya göründüğün gibi ol,yada olduğun gibi görün.bu millet,kabuk değiştireni sevmez. Akıllı olmakta fayda var.

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151