MHP'den ehliyet affı için önerge!

MHP Milletvekili Olcay Kılavuz kural ihlali nedeniyle ceza puanları biriken ve ehliyetine el konulan sürücüler için ehliyet affı istedi.

MHP'den ehliyet affı için önerge!

MHP Milletvekili Olcay Kılavuz bir soru önergesi hazırladı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sundu. Bakan Soylu'ya sunulan soru önergesinde ihlaller nedeniyle ehliyeti alınan sürücülere af gelip gelmeyeceği sorusu soruldu.

"Kural ihlali nedeniyle ceza puanları biriken ve ehliyetine el konulan sürücüler için #ehliyet #affına yönelik #TBMM Başkanlığına yazılı #soru #önergesi verdik." ifadeleri ile soru önergesini sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Kılavuz, şunları söyledi:

Aşağıda ifade ettiğim soruların; İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu tarafındna yazılı olarak cevaplandırılması için gereğini saygılarımla arz ederim.


Yaptıkları kural ihlalleri nedeniyle ceza puyanları biriken ve ehliyetlerine el konulan ehliyet sahipleri için bakanlığınızın ehliyet affına yönelik bir çalışması var mıdır?

Soru önergesi Meclise sunuıldu. Önergeye önümüzdeki günlerde cevap gelmesi bekleniyor. Cevapta, bu konuda çalışma olup olmadığı , ehliyet affı gelip gelmeyeceği konuları açıklık kazanacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 21:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin
Şahin - 2 hafta Önce

1 defaya mahsus af gelsin


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344