MHP Kocaeli İl Başkanından İYİ parti’ye ve Akşener’e seviyesiz benzetme!

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım İYİ Partililerin tepkisine neden oldu.

MHP Kocaeli İl Başkanından  İYİ parti’ye ve Akşener’e  seviyesiz benzetme!

Ünlü, sosyal medya hesabından paylaştığı bir paylaşımda Meral Akşaner’i destekleyen herkesin PKK’dan farkı olmadığını ifade etti.

MERAL’E DESTEK VERENLER…

İşte bu paylaşım İYİ Partili vatandaşları çileden çıkarttı. İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yaptığı sosyal medya paylaşımında tam olarak şunlar yazıyor: ‘’Devlet Bahçeli’ye kızıp, Meral’e destek verenlerin devlete kızıp dağa çıkan PKK’lılardan hiçbir farkı yoktur. Nokta.”


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Kemal günay
Mustafa Kemal günay - 10 ay Önce

İl başkanına sormak lazım ikiz yasalara imza atan,çözümcülerle,kumpascılarla,Türk ve Türkiye Cumhuriyeti vede Atatürk düşmanları ile kolkola girip kapı kulluğu yapan bahçeli ye destek vermek ne oluyor.Bunun adı ne???

Haksun Acet
Haksun Acet - 10 ay Önce

Yuh ulan sana.

Dursun Nerkiz
Dursun Nerkiz - 10 ay Önce

Bir zamanlar sizin içinde aynı şeyler söylenmişti inanzamıydık acaba.

Keskin Sirke
Keskin Sirke - 10 ay Önce

Bir atasözü derki it ürür kervan yürür..

Balaban Beyi
Balaban Beyi - 10 ay Önce

MHP Kocaeli il başkanı olan zat ZAVALLI BİRİSİ anlaşılan.Çünkü yaptığı benzetme akıllara zarar bir benzetme. Bu tiplerle MHPnin asla iktidar olamayacağı hatta siyasi bir parti olarak varlığını sürdüremeyeceği belli...Yazık ..Yazık.

Lokman Ates
Lokman Ates - 10 ay Önce

Bu başımızda demoklesin kılıcı gibi, terör, tehlike yelpazesi sallayanlar, bu günlere PPK'yı pofpoflayıp terörün temeleni atan AKP ile ittifağa gitmektedir. Bundan daha tutarsız tavır sergilenebilir mi???

mete telci
mete telci - 10 ay Önce

SEN NASIL BİR İNSANSIN AKILLI OL SONRA O KUŞ BEYNİNE AKIL SOKARLAR BİZİ DAĞDAKİLERE BENZETENİN................ANLADIN SEN GİT BİZE FATİHA BİLMEZLER AZI SALYALI DİYENLERE KONUŞ YADA STEPNECİLERE KONUŞ

Tugi
Tugi - 10 ay Önce

Ülkücüler sizin ne siyasi mastürbasyon yapacağınız, ne de gözünüze kestirdiğiniz hedefe varmak için üstünden yürüyeceğiniz isimler değildir...


SIRADAKİ HABER