MHP'li başkana, o basketbolcudan tepki "Kral, tahrik oluyorsan bizim şortları da uzatalım. Ne olur, ne olmaz"

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı oyuncularından Ayberk Olmaz, A Milli Kadın Voleybol Takımı için kullandığı çirkin ifadelerle gündeme gelen MHP'li Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'e sosyal medyadan tepki gösterdi.

MHP'li başkana, o basketbolcudan tepki "Kral,  tahrik oluyorsan  bizim şortları da  uzatalım.  Ne olur, ne olmaz"

Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı MHP'li Birol Şahin, 2020 Tokyo Olimpiyatları'na kazanma hakkı elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımı için, "Kendini teşhir edeceksin, sonra da Tokyo'ya gidiyoruz diye sevineceksin" ifadelerini kullanmış ve büyük tepki çekmişti.

Birol Şahin'in bu açıklamalarına Galatasaray Erkek Basketbol Takımı oyuncularından Ayberk Olmaz'dan çarpıcı bir tepki geldi.

"BİZİM ŞORTLARI DA UZATALIM"

Twitter hesabından, Birol Şahin'in açıklamalarını alıntılayan Ayberk Olmaz, "Kral, tahrik oluyorsan bizim şortları da uzatalım. Ne olur, ne olmaz" diyerek tepki gösterdi. Ayberk Olmaz'ın bu tweeti binlerce etkileşim aldı.

 SORUŞTURMA BAŞLATILDI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Tokyo'ya gidecek olan Filenin Sultanları ile ilgili sosyal medya hesabından çirkin bir mesaj paylaşan MHP'li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin hakkında soruşturma başlattıklarını açıkladı.

Filenin Sultanları Almanya'yı finalde set vermeden devirerek tarihi bir başarının altına imza attıktan sonra yurda döndü.

Filenin Sultanları Almanya'yı finalde set vermeden devirerek tarihi bir başarının altına imza attı. Yurda dönüşte milli sporcularımız havalimanında çiçeklerle karşılandı ve bando takımı eşliğinde hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı'nı okudu.

Bu görüntüler Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in yapmış olduğu skandal paylaşıma cevap niteliğinde oldu

YORUM EKLE