MHP’dan açıklama "OHAL Devam etsin"

banner155

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı CNN Türk'te katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yaptı.

banner170

Kalaycı "Tabii ki OHAL kalkması ülkenin normalleşmesi herkesin isteği ama OHAL durup dururken ilan edilmedi. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra 20 Temmuz'da OHAL ilan edildi. Terör örgütlerini kökünü kazımak için PKKdır FETÖ'dür DEAŞ'tır, bu anlamda da önemli bir çalışma yürütülüyor.

FETÖ'nün halen kripto yapısı halen aktif. Bu anlamda OHAL biraz daha devam etmesi gerekirmiş gibi gözüküyor .Ama tabii ki devlet devletimizin yetkili organları hükümet ve ilgili devlet kuruluşları, istihbaratımız, Milli Güvenlik Kurulumuz "bu konuda gereken yapıldı" diyorsa çok itiraz etme noktasında olmayız." dedi.

Mustafa Kalaycı FETÖ'nünü siyasi ayağının hala aktif olduğunu vurgulayarak "Ama bize göre hala FETÖ'nün kripto yapısı aktif halen siyasi ayak duruyor, halen PKK ile mücadeleye son noktaya varılmadı, bu anlamda OHAL 'in uzatılması gerekir diye düşünüyoruz. Ama raporlar ortaya koyulur açıklamalar yapılır. Biz de bakarız devletimizin menfaati neyse o konuda gerekli kararı veririz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 11:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
SONSUZA KADAR ADALET
SONSUZA KADAR ADALET - 9 ay Önce

Bundan sonra göbeğiniz bir.Biriniz düşerse diğeriniz de düşecek.Esir aldığınızı zannediyorsunuz ancak esir oldunuz!

SIRADAKİ HABER

banner151