MHP’li isimlerden Tezcan’a sert tepkiler!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanırken AKP’li isimlerden Fatih Tezcan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e ilişkin tepki çeken mesaj yayımladı.

MHP’li isimlerden Tezcan’a sert tepkiler!

Fatih Tezcan, Atatürk'ü işaret ederek Twitter’da “İşgal edilen bir ülkenin subayı, Düşmana 1 mermi atmak yerine, Devlet ve Meclis varken, Farklı şehirde ‘Paralel Meclis’ kuruyor ve hem Hâkimiyet Kayıtsız Şartsız Milletindir deyip hem Millet’e 1 kez bile sormadan işgalcilerin tüm emellerini yapıyorsa, Bu subay bir işbirlikçidir” diye yazdı. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Fatih Tezcan’a sert tepki gösterdi.

Yıldıray Çiçek, Mustafa Kemal Atatürk, bu ülkenin en büyük ortak değeridir. Ona yapılan düşmanlık, fikir ve düşünce özgürlüğü olarak görülemez. Atatürk’le kavgası olan, ona düşmanlığı olan birisinin kesinlikle tarihten kalan bir kuyruk acısı vardır” mesajını paylaştı.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, twetter hesabından şu paylaşımı yaptı;

"Fatih Tezcan denilen,Atatürk düşmanı ve arkadaşları beni spamlıyorlarmış.Bak Fatih!Ben Atatürk'çü değilim.ATATÜRK'Ü ÇOK SEVEN TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM.Sizlerle bir olmamak benim için ŞEREFTİR.Sayfamı terkedin,spamlayın,elinizden geleni ardınıza koymayın. YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ"

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 15:32
YORUM EKLE