MHP’nin gazetesi Türkgün’de hangi haber yok?

MHP’nin Türkgün gazetesinde, Ozan Arif’in cenazesi haberine yer verilmedi.

MHP’nin gazetesi Türkgün’de hangi haber  yok?

Dün düzenlenen cenaze törenine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş da katıldı. 

MHP’den ise yalnızca Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak katıldı, Ülkü Ocakları’na ise cenazeye katılmama emri verdiği  ortaya çıktı.

Star gazetesinin haberi ana sayfadan vermesi gözlerden kaçmazken, İstiklal, Karar, Türkiye, Yeniçağ gazeteleri haberi birinci sayfadan yayınladı.

Şimdi Türkgün gazetesine soruyoruz?

Ne farkınız var diğerlerinden...

Tarih ve Ülkücü Hareket bu tavrı asla unutmayacak. 

Biz her fırsatta bunu hatırlatacağız....

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökbörü
Gökbörü - 3 yıl Önce

Hani "Boynuz sonradan çıkar amma kulağı geçer" misali saraya ve sahibine küfür ede ede, saray cenahından aynı karşılığı ala ala öyle bir saray yandaşı oldular ki, gerçek yandaşlar bile dumura uğradı. Onları fersah fersah geride bıraktılar! 21 yıldır MHP'yi iktidar yapamayıp, (Yarım yamalak yaptıkları zaman da ortaklarının zılgıtlarıyla gerçek ülkücüleri partiden atıp) "Bükemedikleri bileği öpüp" saraya kapaklandılar.. Şimdi oradan aldıkları cesaretle herkese racon kesiyorlar...Tarihte böyle döneklikere çok nadir rastlanır! "Eli beğenmez Mestan kendi görünmez pastan" misali kendi ayak oyunlarına gelmeyen herkesi "zilletlikle" suçluyorlar !... Rahmetli Ozan Arif te bu bizans oyunlarının karşısında yıkılmaz kale gibi durduğu için hedef tahtasına koydular. Fakat herkes herşeyi görüyor! Musalla taşına kedileri de konacak birgün... Bakalım Ozan Arif'e gösterilen büyük sevginin kaçına sahip olabilecekler? "Hınzır(Hızır) paşalar ölür, Pir Sultan Abdallar, Ozan Arifler yaşar!

Kutlu tore
Kutlu tore - 3 yıl Önce

Sahibinin sesi okuyan varmi

fatih23
fatih23 - 3 yıl Önce

gazete bahçeli dünyasını değiştiğinde kaç satırla vereceksin haberi.

USTAHASANOĞLU
USTAHASANOĞLU - 3 yıl Önce

Bu iki gazetenin toplam satışı 10 bin yok.Ülkücüler bu ''Pravda'' gazetelerini almıyor.Ali Güngör,Abdurrahim Karakoç,Mehmet Gül,Ozan Arif...Bu isimlerin hepsi Bahçeli^ye küs vefat ettiler.Adamın görevi,sevilen sayılan ne kadar Ülkücü varsa harcamak....

YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 3 yıl Önce

Ozanımızı uğurlamaya katılsanız ne olur katılmasanız ne olur.yeni gazeteymiş yazsa ne olur yazmasa ne olur.Biz emir eri değiliz diyerek cenazeye katılanlara selam olsun.Allah razı olsun.Ozanım Mekanın Cennet Olsun

nk
nk - 3 yıl Önce

MHP'ye iktidar olamadın bahanesi ile saldıran, adını yazmaya korkan zevata gelsin: "Kısa zamanda bir iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar. Yolumuz uzun ve çetindir. Bu yolda karşınıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engel çıkacaktır. Bu çetin yolda dayanabilecekler bizimle gelsinler, cesur olanlar kuvvetli olanlar gerçekten inananlar kafilemize katılsınlar. A.Türkeş"

Alsancak
Alsancak @nk - 3 yıl Önce

O Başbuğ zamanındaydı!


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344