MHP’ye girişler yasaklandı, İşte girişi serbeste olanlar

Milliyetçi Hareket Partisi'nde ay sonuna kadar Başkanlık Divanı, MYK, milletvekilleri ve il başkanlarıyla toplantılar gerçekleştirilecek. Kapıya konulacak termal kamerayla yapılacak ölçümlerde, ateşi yüksek olanlar genel merkeze alınmayacak.

MHP’ye girişler yasaklandı, İşte girişi serbeste olanlar

MHP, haziran ayının ikinci yarısını Başkanlık Divanı, Merkez Yönetim Kurulu (MYK), milletvekilleri ve il başkanlarıyla toplantılar yaparak değerlendirecek. Toplantılar için MHP genel merkezine gelenlerin girişte termal kameralarla vücut ısıları ölçülecek, ateşi yüksek olanlar içeri alınmayacak. Girişte katılımcılara maske dağıtılacak ve maskeler toplantı süresince çıkarılmayacak. Davetliler, salonlarda sosyal mesafe kuralına göre oturtulacak.

GENEL MERKEZDEKİ İLK TOPLANTI YARIN

MHP'deki ilk organizasyon, yarınki Başkanlık Divanı toplantısı olacak. Parti genel merkezindeki toplantıya Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli ve 15 MHP Başkanlık Divanı üyesi katılacak. MYK toplantısı ise 19 Haziran'da genel merkez Gün Sazak Salonu'nda, 75 üyenin katılımıyla gerçekleştirilecek.

VEKİLLER VE İL BAŞKANLARIYLA AYRI AYRI TOPLANTI

Devlet Bahçeli, 26 Haziran'da MHP'nin 49 milletvekilinin katılımıyla toplantı gerçekleştirecek. Bu toplantıdan bir gün sonra genel merkez, bu kez il başkanlarının katılımıyla düzenlenecek toplantıya ev sahipliği yapacak. Toplantılara davetlilerin dışında izleyici alınmayacak.

YORUM EKLE