Mine Kırıkkanat, Tanrının Kırbacı Başbuğ Atilla'ya hakaretler yağdırdı!

Cumhuriyet'in kendisini Atatürkçü sanan yazarı Mine Kırıkkanat, yazısında Avrupa'yı titretmiş Tanrının Kırbacı Başbuğ Atilla'ya hakaretler yağdırması büyük tepki çekti.

Mine Kırıkkanat, Tanrının Kırbacı Başbuğ Atilla'ya hakaretler yağdırdı!

Cumhuriyet'in kendisini Atatürkçü sanan yazarı Mine Kırıkkanat, "Dıgıdık, dıgıdık, uygarlık..." Başlıklı yazısında Başbuğ Atilla'ya hakaretler yağdırdı.

Ayrıca yazısını utanmadan Twitter hesabında paylaşırken Kırıkkanat şu skandal ifadeleri kullandı:

"Atilla, bir Hun mafyası imparatorluğudur. Bizdeki mafya babalarının birbirlerine düşmeyip bir “Milli Cürüm Federasyonu” çatısı altında birleştiğini düşünün, işte öyle bir şeydir Atilla’nın harami imparatorluğu.Atilla, bir Hun mafyası imparatorluğudur. Bizdeki mafya babalarının birbirlerine düşmeyip bir 'Milli Cürüm Federasyonu' çatısı altında birleştiğini düşünün, işte öyle bir şeydir Atilla’nın harami imparatorluğu."

"Bu satırların yazarına nefretle karışık bir tutku besleyen mürteci milliyetçilerin “koyacakları” tepkileri görür gibiyim. Tepki diye ayıp yerlere koymaya meraklı bu zevat, en terbiyeli olasılıkla “Vay, sen ulu hakan Atilla’ya nasıl çapulcu dersin!” der…

"KAYNIM BANA KAYDI"

Ağzı bozuk da olan Mine Kırıkkanat zamanında şu tepki çeken tweetleri atmıştı:

"Taze kaşarın programı yayından kaldırılmış:

@ElifYldz64 : Gündüzleri 'kaynım bana kaydı' akşamları, Fidan kalsın mı? Ne yapsa, olmuyor işte!”

AYYILDIZ HAREKETİ'NDEN KIRIKKANAT'A SERT TEPKİ!

Ayyıldız Hareketi'nin önemli isimlerinden Adana Milletvekili İsmail Koncuk'tan Mine Kırıkkanat'a tokat gibi cevap geldi.

Koncuk, şu ifadeleri kullandı:

"MS 400’lü yılları bugünün mantığı ile değerlendirmeye ne denir ki? Meseleniz Türk tarihini karalamak ise bile, bir de Atilla’nın çağdaşı devletleri inceleseydiniz. Cehalet, köşe yazmayla değişen bir durum değildir.

Şu sözü bir yerlere not edin,”Tarihten Türkler çıkarılırsa,ortada tarih diye birşey kalmaz.(Prof.Fritz Neumark)"

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 13:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tayfun Kılıç
Tayfun Kılıç - 7 ay Önce

Yüreği varsa bunu Macarlara; Macaristan da söylesin. Anadolu insanı hoşgörülüdür. Bekler sonra sabrı taştığı zaman gerekli cevabı verir. Ancak asıl sorun tarih bilincinden yoksun birinin saçmalaması değil; bu gibi insanların köşe yazısı yazma ,diplomat,veya bakan olma imkanına ulaşabiliyor olması. Bugün Girit adasının 2/3 ünün Türkiye ye ait olduğunu; Ege deki adaların Mülkiyet devri olmaksızın Silahlandırmama ve hava alanı yapılmaması karşılığında; kullanım haklarının Yunanistan'a verildiğini kaç kişi bilir? Bu adalar aşkerlerden ari olması gerekirken tugay seviyesinde garnizonlar yerleşti. Bu durumda sözleşme hükümleri hükümsüz kaldı.Adaların bize geri verilmesi gerekir!!!!

FİKO ŞEKER FABRİKALARI
FİKO ŞEKER FABRİKALARI - 7 ay Önce

DERHAL GAZETEDEN ATILMALI ATATÜRK BİZM BİR DEĞERİMİZ OLDUĞU GİBİ FATİH DE KANUNİ DE ATİLLA DA METEHAN DA BİZİM KIYMETLİ DEĞERLERİMİZDİR