Murat Alan’a eşşek sudan gelinceye kadar dayak!

Türk Silahlı Kuvvetleri komuta kademesine hakaret ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma açılan Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan Gaziosmanpaşa Sarıgöl'de 4 kişinin saldırısına uğradı.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl'de cuma namazı kılmak için camiye giden Murat Alan sopalı 4 kişinin saldırısına uğradı. Alan, aldığı darbelerle yaralanırken sopalı 4 saldırgan kaçtı.

SALDIRGANLARIN KİMLİKLERİ TESPİT EDİLDİ

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 4 saldırganın kimliklerini tespit etmeyi başardı. Saldırganların yakalanması için operasyonlara devam ediliyor.

SORUŞTURMA AÇILMIŞTI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Akit TV Haber Müdürü Murat Alan hakkında, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesine yönelik ifadeleriyle ilgili soruşturma başlatmıştı. Soruşturma dosyası, yetkisizlik kararı verilerek, İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilmişti.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 17:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA DOĞAN
MUSTAFA DOĞAN - 1 hafta Önce

ASKER OCAGI PEYGAMBER OCAGIDIR SEN EVDE ZARIL ZARIL OSURURKEN O ESEK DEDIGIN ASKER SEN GIBILERINIDE BEKLIYORDU

Umut BEKLER
Umut BEKLER - 1 hafta Önce

Gördün mü Eşek sudan gelene kadar seni ıslattılar mı köpek.

Hacı kazım Özkara
Hacı kazım Özkara - 1 hafta Önce

Daha akıllanmamış halen konuşuyor iyi olmuş

fatih23
fatih23 - 1 hafta Önce

YAPANLARIN ELLERİNE SAĞLIK...

İzmitli Bahadır
İzmitli Bahadır - 1 hafta Önce

Bu Saphın Herif, İZMİT'te Tecavüzden 14 Sene ceza Alan Kuyumcu ( Serhat ,S) nin Dosyasını Bozmak için Az Takla Atmadı.Tabi Tacizci Zengindi ya,,Mağdur garibandı..Mazlumun Ahını Alırsan , Sopa Yemen Farz olur,Dingil.

Ramazan çetin
Ramazan çetin - 1 hafta Önce

bu şahıs dayağı hak ettimi evet bence daha fazlasını hak etti ama her yanlış yapanın cezasını biz vereceksek yargı niye var?

SIRADAKİ HABER