Murat İde Dükkanı Kapatmış, Neden Acaba?

MHP'nin seyredilemeyen sesi, pravda mantığıyla yayın yapan, gücü etkisinde olmayan Bengü Türk'ün, hiç bir zaman Ülkücü ve Milliyetçi olmayan ve hatta DEV- SOL sevicisi olan maaşlı çalışanı Murat İde Facebook sayfalarını kapatma kararı almış.

Murat İde Dükkanı Kapatmış, Neden Acaba?

Bahçeli'nin solcu sever biri olduğunu son olaylardan da anlaşılacağı gibi, geçmişte de örnekleri mevcut.

Bunlardan biri de Murat İde'dir. Ne iş yaptığı Ülkücü harekete ne kattığı pek belli olmayan Murat İde Facebook'taki sayfalarını kapatma kararı aldığını üzgün bir dille belirtmiş.

İde " En doğrusu Mevlana'ya kulak vermek..
Ne demediysem, o demediğimle saldıran hadsizlikle kaybedecek ne vakit ne enerji var.. Çooook işimiz var çünkü, çooook..
Kendine yakışanı yapıp, adabıyla eleştiren kardeşlerimi,ablalarımı,abilerimi ayrı tutarak ve ilk günkü gibi 
"VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN" diyerek,
sayfayı kapatıyorum.. Hadi zaman az, dökün içinizdekileri de öyle gideyim.. Çakal havlamalarına dayanıklıyız da "İLLE DOSTUN BİR TEK GÜLÜ" yaralıyor işte, yürek bu..
Her söze eyvallah..
Siz de rahatlayın, ben de.."
demiş.

Nedenini sorgulamak bize düşmez.

Devlet Bahçeli'nin Referandumda EVET diyeceğini açıklaması, belli ki İde'yi azıcık sarsmış.

Sayın İde dik dur, karşı çık, hatta bırak Bengü Türk'ü sana iş mi yok, elini sallasan ellisi. Valla bak dinle bizi, bırak gitsin.

Biz ülkücüler şuna sonuna kadar inanırız, sen bilmezsin " Sizin hayır bildiğinizde şer, şer bildiğinizde hayır vardır. Siz bilmezsiniz ALLAH bilir.. | Bakara Suresi / 216. Ayet ".

Bu da bizim hayrımız olsun.

İde bundan yıllar yıllar önce, tam olarak tarih şu aslında 22 Nisan 1992 DEV-SOL militanı terörist Hamiyet Yıldız öldürüldüğü için Cumhuriyet Gazetesine verilen taziye ilanında adını şanla yazdırmış, DEV-SOL sevici deyişimizde bundandır.

Hamiyet Yıldız ise 9 Nisan 1992 tarihinde Bornova polis okuluna ait servis aracını tarayarak 2 Polisi şehit etti, 6 Polisi yaraladı. Olay sonrası çıkan çatışmada vurularak öldürülmüştür.

İnşallah Bengü Türk'ten ayrılış haberini yazmakta bize nasip olur.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 13:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt
Bozkurt - 4 yıl Önce

İyi de şimdi sizin de Saldıray pardon Yıldıray Çiçek'ten ne farkınız kaldı...

Osman
Osman - 4 yıl Önce

Habererk haberlerinizi çoğu zaman muhalif çizgide diye takip etmiyordum fakat ülkücülüğe yakışır olan dik duruşunuzu tebrik etmeden geçemeyeceğim
İşin aslı murat ide vesaireler gibilerin gerçek yüzünü ortaya koymanızı takdirle karşılıyor ve haberciliğinizi tebrik ediyorum