Mustafa Yıldızdoğan konserini iptal etti!

Türkücü Mustafa Yıldızdoğan Yeni Zelanda'daki saldırıları gerekçe göstererek konserini iptal etti.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada "Yeni Zelanda'da iki camimize yapılan terör saldırısı sonucu şehit olan Müslüman kardeşlerimizin aziz hatıralarına binaen 17 Mart Pazar günü yapılacak Maltepe Konserimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Anlayışınız için teşekkürler..." denildi.

Bu duyarlılığı için kendisini kutluyoruz.

Ama Ozan Arif'in cenazesinin kaldırıldığı gün konser verip çılgınlar gibi eğlemesini unutmadık, unutturmayacağız.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 23:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
noname
noname - 2 ay Önce

ozan arif toprağa verilirken verdiğiniz konser ömür boyu kara leke olarak alnınızda kalacak...

Mustafa Tezel
Mustafa Tezel - 2 ay Önce

Yeni Zelanda kiler müslüman da ozan Arif gavurmuydu cenaze günü çok eglendin değilmi yazık sana Denizli Tavas kizilcaya konser için gelmiştin bilet aldiydim haram olsun bendeki bütün kasetlerinide kırdım seni vefasız seni

Murat Çetinkaya
Murat Çetinkaya - 2 ay Önce

Ozan ARİF'in , cenazesi nedeniyle iptal etmediğin konser, ömrünün sonuna kadar senin üzerinde kara bir leke olarak kalacaktır. Bu yaptığın asla sana yakışmadı ve büyük bir milliyetçi-Ülkücü kitle tarafından itibarın tamamen sıfırlanmıştır.Senin gibi bir değerin bu duruma düşmesine üzüldüm.

Mahmut akdeniz
Mahmut akdeniz - 2 ay Önce

40 yıldır bizonu davanın ahde vefalı adamları biilirdik benim yanımda yıldogan diye bir zaat kalmamıştır ülküdaşına vefa duymayan çöptür çöp

Siverekli zaza
Siverekli zaza - 2 ay Önce

Ula mıstık : VALLAHİ Gözümde , öyle bi düştünki Toparlanmanın Mümkünatı Yok.

nk
nk - 2 ay Önce

Buradan size ekmek çıkmaz. Mersin programını iptal etmeyip mevtayı 4 gün morgda bekleten Akşener'e bir çift laf dokunduramıyorsunuz, 'Vurun Mustafa'ya'!

Ali
Ali @nk - 2 ay Önce

Uzak diyarlardan gelecekler için cenazeyi ailesi bekletti, ama yakınlardaki işgalciler ozana vefasızlık ettiler. Meral Akşener'e niye suç atıyorsunuz.

kağan
kağan @nk - 2 ay Önce

nhavcar daha fazla çırpınman lazım ülkücülerin sırtından geçinen ve ülkücü geçinenlersiniz

Deli Kurt
Deli Kurt @nk - 2 ay Önce

Yazık size kidayetsiz muhteris siyasetçilerin peşine taklıp vidanınızı satmışsınız. İslam ahlakınız AKP ye endekslenmiş. Töre ahlak kul hakkı ahde vefa unutulmuş. Yazıklar olsun nk ve benzerlerine.

fatih23
fatih23 - 2 ay Önce

nk galiba sana yine ekmek çıkmış.

cihann
cihann - 2 ay Önce

mustafa yıldızdoğan zaten sonradan ülkücü oldum diyem bir zattır ama kendince ülkücü.ülkücülük onlara kaldıysa vay halimize .ondan olsa olsa iyi bir mhp li olur


SIRADAKİ HABER