Mustafa Yıldızdoğan’dan  Akşener’e ve Ozan Arif’in ailesine ağır itham!

Ozan Arif'in vefatına, MHP genel merkezi, teşkilatları ve Ülkü Ocakları duyarsız kalmış, ne bir baş sağlığı mesajı ne de cenazeye gelmişlerdi.

Ülkü Ocakları Genel merkezi cenazeye gitmeyi yasaklamıştı.

Mustafa Yıldızdoğan'da bu tepkisizliğe ortak olmuş,  Ozan Arif'in cenazesinin kaldırılacağı gün konser vermişti.

Mustafa Yıldızdoğan MHP'nin yayın organı olan bir gazeteye yaptığı açıklamada "Şahsıma yapılan hakaret ve kıskançlığı affederim ama teşkilatıma ve liderime yapılan hakaretleri asla ve asla affetmem. Ülkücülüğüm, ömrümde ve göğsümde taşıdığım en değerli, en şerefli madalyadır"dedi.

Yıldızdoğan'ın Rahmetli Ozan Arif'in adını hiç bir şekilde kullanmayıp, üçüncü bir şahıstan söz etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Ozan Arif'in ailesinin neden cenazeyi 4 gün beklettiğini soran Yıldızdoğan, Akşener'i kast ederek "Zatı muhterem, bu 4 gün zarfında yas mı tutmuştur?  Hangi seçim programını iptal etmiştir merak ediyorum." diye sordu.

Mustafa Yıldızdoğan'ın açıklaması şu şekilde;

"Avrupa’da hiç bir zaman aynı konserde yer almadık. Avrupa’da özellikle Almanya’da bugüne dek bir araya gelmişliğimiz yoktur. 

Evet, Türkiye’de Ocağın turnesinde yer aldık ama özel bir muhabbet, sohbetimiz olmamıştır. 

O turneleri yapan organize eden Ülkü Ocakları sunucumuz Mehmet Emin Uyartaş, en iyi bilendir. 

Bazı siyasilerin sosyal medya üzerinden şahsımı hedef göstererek erkân, edep öğütlemesi üzücüdür. 

Vefatın 4. günü, aylar önce planlanmış bir de üstüne üslük normal halk konseri değildir, aday tanıtım programıdır. 

Zatı muhterem, bu 4 gün zarfında yas mı tutmuştur? 

Hangi seçim programını iptal etmiştir merak ediyorum. 

Günümüz Türkiye’sinde siyaset ve sanat alanlarında fazla köşe kalmadığı için, dün orada, bugün burada, yarını meçhul fırıldaklar gibi dönenler, benim gibi 30 yıldır aynı çizgide lider, teşkilat, doktrin üçgeninde yılmadan yorulmadan ve her gün yeni yeni eserlerle yalnızca ülkücülere değil, 80 milyona hitap etmem tabii ki bazı çevreleri rahatsız ediyor. 

Üstüne basa basa yine söylüyorum. Liderim ve teşkilatımın üstünde hiç kimse olamaz. 

Şahsıma yapılan hakaret ve kıskançlığı affederim ama teşkilatıma ve liderime yapılan hakaretleri asla ve asla affetmem. 

Ülkücülüğüm, ömrümde ve göğsümde taşıdığım en değerli, en şerefli madalyadır. Bu şerefi taşımak, taşıyabilmek her babayiğidin harcı değildir. 

Liderime ve liderin yanında olan bizlere şerefsiz diyenlerle, şereflerin en şereflisi olan hak katında görüşeceğiz. Bize düşen şudur ki; ilkelerimizden, ülkülerimizden taviz vermeden, acı değil tatlı dil ile nefret, kin değil sevgi ile gönüller kazanmaya devam edeceğiz. Bazen susmak en derin ve en anlamlı cevaptır."

AKŞENER PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU

Akşener, Twitter hesabından, “Dinimiz ölmüşlerimizi hayırla yâd etmeyi emreder. Bugün için konser değil, Kuran’ı Kerim tilaveti gerekir. Yakışan budur” açıklamasında bulunmuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan Veli KOÇOĞLU
Hakan Veli KOÇOĞLU - 3 yıl Önce

Kız kaçırıp OZAN AFİRİFİN evine sığındığın hikayeyi birdaha anlatta dinleyelim myd
ÜLKÜCÜNÜN cenaze günü şarkı söyleyen ÜLKÜCÜ değil dir.

n
n @Hakan Veli KOÇOĞLU - 3 yıl Önce

yalan ensenize yuva mı yaptı acaba? :))

Turgay
Turgay - 3 yıl Önce

Sana da liderine de. Utanmaz seni adam bilmiştik ama rahmetlinin deyişi ile topunuz adam değilmişsiniz.

abdullKARA
abdullKARA - 3 yıl Önce

Bu günki konjöktör mustafa yıldız doğandan tarafa olabilir benim açımdan mustafa yıldızdoğanın benim yanımdaki karşılığı sıfır yüz yılsonra milletvekili adayı olsa yine karşılığı Yoktur Onun bulunduğu bir topluma asla ve asla destek vermem

Bildiğimiz
Bildiğimiz - 3 yıl Önce

Yıldızdoğan şöyle diyor: "Şahsıma yapılan hakaret ve kıskançlığı affederim ama teşkilatıma ve liderime yapılan hakaretleri asla ve asla affetmem". Bu ifadenin bir samimiyet testini yapalım. Erdoğan'ın dün dediklerine karşı bugün ne yapıyorsun? Mhp yöneticilerinin önüne gelene hakaretleri ne olacak? Dürüstlük ve samimiyet zor iş.

murat
murat - 3 yıl Önce

sen hangi liderden hangi teskiilattan bahsediyosun ortada lider de yok teşkilatta senin o dediklerin rahmetli başbuğ alparslan türkeş zamanıydı şereften bahsetmeyin siz şerefinizi çok oldu satali ozan arif doğruları söyleyince zorunuza gitti ağzına yüreğine sağlık ozan arif yattığın yer cennet olsun

Cengiz
Cengiz - 3 yıl Önce

Sen o büyük ozanın tırnağı olamazsın. O büyük ozanki binlerce gencin ülkücü olmasına vesile olmuştur.sen sadece türkücü iken o bir fikir adamidir.şairdir.son devrin belkide cumhuriyet döneminin en mühim hiciv ustasıdır. Senin gibi ezberledigi bir kaç cümleyi papağan gibi tekrarlayan değil sozleri ile inancı ile fikirleri ile gerçek bir dava adamıdır.

Mevlüt Özcan
Mevlüt Özcan - 3 yıl Önce

Diyorsuki liderime ve teşkilatıma söz söyletmem.Ülkücü harekete. Kanlı katiller fatiha bilmezler mork bekcileri diyip her türlü hakereti reva görenlerin peşine gidiyorsunuz adına beka diyorsun hadi oradan Bahcelinin koltuk bekası sen ve senin gibilerin de menfaat bekası utan utan biz sana boşuna değer vermişiz.

Niyazi
Niyazi - 3 yıl Önce

Adam olsaydın Başbuğun evladım dediği Ozanın cenazesine giderdin. Çeyrek ozan olamazsın