Nagehan Alçı’dan süper satış!

banner155

Yandaş Habertürk yazarı Negahan Alçı bugün yayınlanan yazısında, gaf mı yaptı bilinmez ama, diğer yandaşların namlusuna ve menziline girecek gibi gözüküyor.

Nagehan Alçı’dan süper satış!
banner170

Alçı yazısında "Günler öncesinden ZDF benimle sözleşti, seçim gecesi canlı yayın yapacaktık. Hatta kanala gelip çekim yapacakları yerle ilgili keşif dahi yaptılar.
Ancak sonuçlar netleşip Erdoğan’ın ilk turda kazandığı kesinleşince telefonum çaldı. “Yayınları iptal ettik, seçimi kısa veriyoruz” dediler. "
dedi.

Biz de aklımıza gelen bir soruyu soralım "Eyyy Negehan sen dün gece Erdoğan kaybetseydi, ZDF kanalına ne söyleyecektin ki, seni canlı yayına çıkaracaktılar?"

İşte yazısının ilgili kısmı;

ALMAN MEDYASI YAYINLARI İPTAL ETTİ

TÜRKİYE seçimleri, neredeyse buradaki kadar geniş bir yeri Alman medyasında da buldu. Günlerdir manşetler hep “Erdoğan gidecek mi kalacak mı?” üzerineydi.

Frankfurter Allgemeine, Die Welt, Süddeutsche Zeitung gibi belli başlı Alman gazetelerini düzenli takip eden biri olarak hepsinin son derece yanlı bir çizgide olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sözcü Gazetesi’yle yarışan bir hava vardı Alman medyasında.

Çok ilginçtir, günler öncesinden ZDF benimle sözleşti, seçim gecesi canlı yayın yapacaktık. Hatta kanala gelip çekim yapacakları yerle ilgili keşif dahi yaptılar.

Ancak sonuçlar netleşip Erdoğan’ın ilk turda kazandığı kesinleşince telefonum çaldı. “Yayınları iptal ettik, seçimi kısa veriyoruz” dediler. Böyle son dakika değişikliği Almanlar için çok istisnaidir.Erdoğan’ın zaferi keyiflerini çok kaçırdı...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Hoş
Kemal Hoş - 9 ay Önce

Kendisini dev aynasında görüyor.

İbrahim öztan
İbrahim öztan - 9 ay Önce

Rüzgar yönüne göre hareketi bu tipler için olmazsa olmazdır.

SIRADAKİ HABER

banner151