Nagehan kocası ROK’u evden kovdu!

Rasim Ozan Kütahyalı Nagehan Alçı ile kavgasının perde arkasını anlattı.

Nagehan kocası ROK’u evden kovdu!

Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medyada yaşanan bir tartışmanın ardından eşi Nagehan Alçı'nın kendisini evden kovduğunu açıkladı.

Kütahyalı, “İzmir'e gittim. Vallah beni kovdu. Bizim İzmir'de Göztepe'de bir evimiz var. Gittim vatanım memleketime yerleştim. Daha sonra annem ve babam araya girdi” dedi.

Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Tarafını Seç programına Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı katıldı. Rasim Ozan Kütahyalı, “Nagehan Alçı, 'Ben bu noktada yanıldım' dediği için. Mesela daha önce birkaç konuda; şu konuda yanıldım' demişliği vardı. Mesela kızıyor musunuz, sen niye yanıldın diye?” sorusuna, şu yanıtı verdi:

“Biz özgürlükçü bir aileyiz, bizde şu yok; ataerkil falan. Nagehan, çok özgür bir kadın. Ben özgür bir insanım tartışırız. Bir kere biz Twitter'da da kapıştık, birbirimize girdik vesayire”

“BENİ EVDEN KOVDU! 3 GÜN SONRA...”

Bunun üzerine Buket Aydın, “Mesela Twitter'da niye kapıştınız?” diye sordu. Kütahyalı, “Benim tiyatro bulduğum birisi muhalif rolü oynayan birisi Nagehan'a saygısızlık yaptı. Benim de kocalığım tuttu. Biraz ataerkil olabilir. Ben de kızdım. Tamam, tiyatro oyna ama bunu bize yapma. Sonra evde kavga ettik. İzmir'e gittik. Beni evden kovdu. Üç gün orada kaldım. Döndüm. Annem babam araya girdi. Daha sonrasında özür diledim. Kendimi tutmam gerekirdi. Kontrolsüz bir davranıştı. Nagehan beni evden kovdu, doğrudur.” dedi. 3 gün sonra annesi ve babasının devreye girmesiyle ev döndüğünü anlatan Kütahyalı," Haklıydı ama. Sonra Cüneyt Özdemir'e çıktım. Canlı yayında arada özür diledim" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ülkenin gündemini boş yere işgal ediyorlar
ülkenin gündemini boş yere işgal ediyorlar - 2 ay Önce

nagehan bel bağladığı iktidar gideceğini anlayınca muhalefeti tehtid ediyor kan dökülürmüşmüş .milletin yakasından bi düşün artık milet sizi sırtında kambur gibi taşımak zorunda değil birazda başkaları iktidar olsun bu akp yi gördükçe hdp ye bile oy veresim geliyor artık o derece.hani birine karşılıksız iyilik edersin iyiliği kesersen düşman olur bunlarda o tiniyete sahip sanki millet bunları hep seçmek zorunda.


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344