Oğan'a Koray Aydın'dan destek

banner155

Aydın, Sinan Oğan'ın MHP'den 2. kez ihraç edilmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Oğan'a Koray Aydın'dan destek
banner170

Koray Aydın, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından Sinan Oğan'ın MHP'den ihracının kesinleşmesi kararına tepki gösterdi. 

'Sinan Bey'in gönül verdiği partisinde demokratik hakkını kullanmak istemesinin dahi engellenmesi hareketimiz için acı bir durumdur" diyen Aydın "MHP'de muhalefet yapmanın engeli olarak parti içi antidemokratik uygulamaların yanına mahkemelerin eklendiğini de söyleyebiliriz" ifadelerini kullandı.

ÜLKÜCÜ İRADE ADALETSİZ KARARLARI YIRTIP ATACAKTIR

Açıklamasının devamında Aydın sözlerini şöyle sürdürdü: "Sinan Oğan Bey'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umuyorum ki, ülkücü irade bütün bu adaletsiz kararları yırtıp atacaktır.İnsan kazanmak,birlik ve beraberliği güçlendirmek yerine;ihraçları, kapatmaları tercih eden parti yönetimin gittiği yol, yol değildir!"

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 16:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 2 yıl Önce

ey hakimler siyasi partiler yasası orta yerde duruyorken nasıl böyle karar verirsiniz kimden korkuyorsunuz tayyiptenmi yargı hsyk dan alınıp birkişiye bağlanırsa sizde karar verirken böyle zorlanırsınız yargı demek değil yakınını kendini bile kayırmamak demektir

Balaban Beyi
Balaban Beyi - 2 yıl Önce

Syn.Koray Aydın beye aynen katılıyorum. MHP D.Bahçelinin babasının çiftliği değildir...MHP li milletvekilleri ve teşkilat üyeleri UYANIN ARTIK ...Biraz şahsiyetinizi gösterin...
D.Bahçeli ve avanesine kul köle olmayın. Sizler Türk Milletinin üyelerisiniz.

SIRADAKİ HABER

banner151