Okullarda tatil uzatıldı mı? 30 Mart Pazartesi tatil mi?

30 Mart 2020 Pazartesi tarihinden itibaren koronavirüs nedeniyle okullardaki tatilin uzatılması gündemde. Ziya Selçuk ne zaman açıklama yapacak?

banner311
Okullarda tatil uzatıldı mı? 30 Mart Pazartesi tatil mi?

Koronavirüs salgınından dolayı okullarda tatilin uzatılıp uzatılmayacağı konusunda bugün Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bir açıklamada bulunacak. Bilim Kurulu toplantısının hemen ardından Ziya Selçuk ile Fahrettin Koca vatandaşları bilgilendirecek. Peki, okullarda tatil uzayacak mı?

ZİYA SELÇUK NE ZAMAN AÇIKLAMA YAPACAK?

Bilim Kurlu toplantısı bugün 25 Mart Çarşamba gününde saat 13.30'da başlayacak. Saat 19.15'te ise Fahrettin Koca ile Ziya Selçuk toplantının hemen ardından önemli açıklamalarda bulunacak. Bu açıklamalardan en önemlisi ise 30 Mart tarihinde sona erecek olan okullardaki tatilin uzatılıp uzatılmayacağı ile ilgili olacak.

OKULLARDA TATİL UZATILDI MI?

Bakan Selçuk daha önceki açıklamasında okullarda tatilin uzatılıp uzatılmayacağı ile ilgili son kararın Bilim Kurulu toplantısının hemen ardından alınacağını söylemişti. Buna göre 25 Mart akşamında saat 19.15'te Ziya Selçuk'un okullardaki tatilin Nisan ayındaki ara tatil ile birleştirebileceği ifade edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.