Olcay Kılavuz kimi tehdit etti ' İntikam kırk yıl sonra alınsa da tez sayılır.'

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz twetter hesabından bir resim paylaştı ve üstünde bi sürü yazı vardı. Bengütürk' göre bu resim üzerindeki yazılar bir basın açıklamasıydı.

Olcay Kılavuz kimi tehdit etti ' İntikam kırk yıl sonra  alınsa da tez sayılır.'

Bengütürk'ün başlığı da şu şekilde " Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz yazılı bir basın açıklaması gerçekleştirdi."

Sanki "gerçekleştirdi" değil de "yaptı" olsaydı daha şık dururdu.

Basın açıklaması olduğu iddia edilen resim üstü yazılarda, yine hakaret ve tehdit bol miktarda kullanıldığı halde kimi kast ettiği pek anlaşılamadı.

Kılavuz, resim üzerindeki kısma " Davamıza zarar verenler sanmasın ki yaptıkları yanına kalır. Anadolu’da intikam 40 yıl sonra alınsa da tez sayılır. Yapılanlar hafızamızda…" diyerek yazının özetini eklemiş. Okuyucularını büyük yükten kurtarmış, ama uzun yazının paylaşım ve etkileşimine pek faydası olmamış gibi.

İşte o yazı;

"Ülkü Ocakları, Türk Milleti'nin birlik ve beraberliği ve Türk devletinin bekası adına binlerce şehit ve gazi vermiş, büyük bedeller ödemiş fakat asla mücadelesinden yılmamıştır. Dokuz Işık Doktrini'ni yaşam felsefesi edinen, teşkilatın bütünlüğünü dünyalık tüm değerlerden üstün sayan, Lidere sadakati ise ilke edinen bu yapıya, zarar vermeye çalışan hiçbir güç geçmişte başarılı olamadığı gibi bugün de muvaffak olamayacaktır.

İbretle izlemekteyiz ki, gelinen dönemeçte kendini Ülkücü ve Ülkü Ocaklı olarak tanıtan düzenbazların sayısı hızla atmaktadır. Kişilik erozyonuna uğramış, karakterini kaybetmiş sözde Ülkücü bir takım zevat; Milliyetçi ve Ülkücü Hareket'e hizmet noktasında göstermedikleri gayreti misliyle, bugünlerde teşkilatları ayrıştırmak, Ülkücüleri bir birine düşürmek için ortaya koymaktadırlar. İlginçtir ki Ülkücü olduklarını iddia eden, Ülkücülükten bahseden bu şahsiyetini yitirmiş kişilerin yol arkadaşları; canavarbaşıyla Kandil de elele duran, ellerinde Ülkücü kanı olan, uluslararası servislerin postacılığını yapan sözde aydınlıkçı özde ise Türk Devleti ve Milletinin geleceğini karanlığa hapsetmeye çalışan işbirlikçilerdir.

Ülkücü ağabeylerimizi şehit etmiş kızıl komünistlerle el ele veren, terörist tabutlarına omuz verenlerle omuz omuza duran, Ülkücü düşmanlığını meslek haline getiren satılmış medya organlarında boy gösteren bu omurgasızlar bilmelidir ki; Ülkü Ocakları ve Ülkü Ocaklılar nezdinde hiç bir kıymeti harbiyeleri yoktur. Böylesine alçalan, ruhlarını siyasi ikbal uğruna pazarlayan, hiç bir dönem Ülkücülükten nasibini alamamış bu kişilerin maskeleri düşmüş, kurt postu giymiş birer çakal oldukları tescillenmiştir.

Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey hayattayken, parti parti dolanan, dedikodu mekanizmasını kullanarak "Türkeş'siz Türk Milliyetçiliği" düşleyenler bugün ise Başbuğumuzun portrelerinden medet umarak "Lidersiz ve ülkülerinden uzaklaşmış bir Milliyetçi Hareket" hayali peşinde koşmaktadırlar. Diğer taraftan da sosyal medya üzerinde bu cenahın avukatlığına soyunmuş, yazdıklarıyla ve konuştuklarıyla Ocaklı olmanın edep ve fikriyatından aciz olduklarını belli eden şerefini kaybetmiş kimliksizler de bu orkestraya alkış tutmakta, Ülkücülere ve Ülkü Ocaklarına nefret kusmaktadırlar.

Ülkü Ocakları ve teşkilatına mensubiyetlerini iliklerine kadar yaşayan, teşkilatımızı canından aziz sayan gerçek Ülkücüler ise inadından değil inancından ötürü, iman ettiği kutsal davanın gereği olarak Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in yanında ve emrindedir. Ülkücü olmanın şuuruna nail olan, siyasi hesaplardan uzak, inanmış ve adanmış Ülkücüler, Liderimizle aynı safta, elif gibi dimdik durmaktadırlar. Bu inançlı duruş; Ülkücü harekete ve Liderine yönelik tüm bu saldırıları göğsünde parçalayacak, teşkilatlarımızın birlik ve dirliğini koruyacak, azim, kararlılık ve kuvvete sahiptir.

Yörük sırtından kurban kesmeye çalışanlardan, bunlara çanak tutanlardan, ekmek tuz hakkı bilmeyen nankörlerin yanına kar kalmayacaktır. Anadolu'da bilinen bir tabir vardır ki; "İntikam kırk yıl sonra alınsa da tez sayılır." Milliyetçi- Ülkücü Harekete yönelik oynanan oyunların senarist ve figüranlığını yapan güruh, atalarımızın bu sözünü iyi idrak etmelidir. Şu gerçeği tekrar hatırlatmak isterim camiamıza ve davamıza zarar verenleri unutmayıp hafızamıza kazınmaktadır ve karşılıksız kalmayacaktır. Ülkü Ocakları azim ve kararlılık ile hedefleri doğrultusunda çalışmalarına son sürat devam etmektedir!"

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 22:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
KARAKECILI
KARAKECILI - 4 yıl Önce

bu bohcali ne derse onu yapar onu soyler aksini soylesin o makamda oturamaz.yalamaya devam et yok maasini kaybedersin giravatli godos

KAĞAN
KAĞAN - 4 yıl Önce

hamasati bırak!

kartal
kartal - 4 yıl Önce

kamuda bir tane ülkücü yöneticiye bile tahammül edemeyenlerle mi beraber olmak ülkücülük? herhalde senin işler tıkırında ülkücülüğü ağzına bile alma .

BENGÜ TÜRK
BENGÜ TÜRK - 4 yıl Önce

olcay aldiği sahte raporla askerli̇kten yirtabi̇li̇rsi̇n laki̇n sen ocakta çayci bi̇le olamazsin i̇şgalci̇ni̇n ancak ayakkabilarini taşiyabi̇li̇rsi̇n akilli olsan i̇yi̇ olur.

olÇAY
olÇAY - 4 yıl Önce

vasıfsız..

Yusuf ATMACA
Yusuf ATMACA - 4 yıl Önce

Bişey anladıysam arab oluym derlerya öle bişey

tayyipist
tayyipist - 4 yıl Önce

Olcay dogruyu gordu safimizda artik ..